Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Minek öltözzek? ötletes jelmezek?

Minek öltözzek? ötletes jelmezek?

Figyelt kérdés
A hónap végén farsangi házibuliba vagyok hivatalos, de nem tudom minek öltözzek be. Tavaly Lady Gaga jelmezem volt, idén viszont valami mást szeretnék, de semmi ötletem. Kérlek segítsetek! L16
2012. jan. 23. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért de Lady Gaga milyen volt?:D mit vettél fel? nekem amik idén szimpik:fürdököpeny,papucs,haj törölközöbe,pakolás arcra,alkoholista:D:D
2012. jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pszichopatának vagy zombinak :D
2012. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Boszorkány én már voltam az és imádtam meg annyi kiegészítőt lehet hozzá rakni
2012. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia. Én is most ötleteket keresek, az alábbiakat találtam:

vállalkozó és testőr :

vállalkozónak hawaii mintás póló, rövidgatya, napszemüveg, a testőrnek fekete ruha vagy öltöny, napszemüveg , egy cetlire mindkettőnek felírva hogy "testőr" és "vállalkozó". A testőr mindig elől megy, és nyitja a tömeg előtt az utat.


Ádám és Éva

Persze valami megfelelő jelmezben :D


Kedvenc híres ember megint... bár ha már voltál Lady Gaga, akkor nem tudom...


WC ajtó:

Egy pólóra felragasztasz egy nő vagy férfi jelet, de csak a nyakig, a feje te lennél, hátadra meg egy nagy kartonlapot, derekadra meg egy kilincset felkötni :)


Shmitt Pál (vagy valami kitalált "furcsa" személy):

Műanyag szemüvegre (vagy igazira) felragasztani két vaníliás karikát, egy könyv, szerzője és címe átírva a névre és valami kitalált címre. Na meg egy csomó toll, hogy mindent alá tudj írni :DDD


Láthatatlan ember

Ezt nem tudom hogy kellene kivitelezni, de jó ötlet (szerintem). Ha láttad már a Láthatatlan című filmet, akkor talán meg lehet valósítani, csak egy kis kreativitás. Beöltözöl valami fehérbe, vagy valami, mindenki megkérdezi, mi vagy, és mindenkinek azt válaszolod, hogy 'A láthatatlan ember' ... :)


Walt Disney hős.. visszahozza a gyerekkort :)


LMFAO-s:

műanyag szemüvegre felragasztani strasszköveket, jól feltupírozott haj, vagy paróka. És egy partyrockos póló.. :) Csak van valami haver vagy fiú tesó akinek van egy jószöveges pólója vagy valami jó :D


Eddig ennyit találtam. :)

2012. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:)) végülis a barátommal bonnie és clyde leszünk:DD
2012. jan. 28. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!