Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Téli esküvőre vendégként ez...

Téli esküvőre vendégként ez jó lenne? (link a leírásban)

Figyelt kérdés

[link]

erre a ruhára gondoltam (feltéve ha még lehet kapni) fekete harisnyával, fekete magassarkúval.

fehér bőröm van és sötétbarna hajam, sokak szerint jól áll ez a szín.


2012. jan. 22. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ez szerintem úgy néz ki mint ez hálóing vagy nem is tudom. Ennél azért sokkal szebbeket is lehet találni.
2012. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, ha tudsz, linkelhetnél, hogy te milyenre gondoltál!


Azt egyébként elfelejtettem odaírni, hogy minél egyszerűbbet szeretnék, valami olyat, amit más alkalomra is fel lehet venni. Irtózom a habos-babos koktélruháktól, ráadásul én csak barátom révén vagyok hivatalos, nem is ismerem a párt, tehát nem akarnék sok pénzt kiadni érte.

2012. jan. 22. 13:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik!
2012. jan. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én tesómnak is most lesz pár hét múlva az esküvője, én teljesen más ruhát fogok felvenni, mint amit linkeltél. Szerintem ez nem igazán szép, amit te linkeltél, én fel nem venném.

Én ilyen alkami csipkés vagy fodros kis szoknyát fogok felvenni, csipke vagy csillogós felsővel meg fényes és enyhén csillogós mintás harisnyával. Nem tudom még mit mivel, de én ilyen feltűnőbb, alkalmiasabb és szexibb cuccot fogok felvenni.


28/N

2012. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik, tudni kell viselni : )
2012. jan. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerinte meg szép, egy fekete gumis övvel, nagy lógós fülbevalóval egy szép karkötővel, fekete harisnyával és egy fekete lakk/bőr tűsarkú cipővel, (ha a ruha anyaga megengedi lehet csizma is)
2012. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szép színe van, és szerintem jól is állna neked.

Egy hasonló fekete öv feldobná, az amúgy egyszerű ruhát:


[link]

De vékonyabb, elegánsabb övvel is jó lenne.


Fekete magassarkú cipővel és fekete harisnyával tökéletes lenne.


Kiegészítőnek lehetne valami szolid nyaklánc vagy vastag fekete vagy valamilyen sötét színű karkötő(k)

2012. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szép ez a ruha, és a leírás alapján, szerintem jól néznél ki benne. :))
2012. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hűű köszönöm a megerősítést, az első kommenteket olvasva kicsit elbizonytalanodtam. Nem hiszem, hogy valami nagyzolós, fényűző esküvő lenne, de én úgy érzem, hogy egy ilyensmi visszafogottan elegáns ruhában érezném csak jól magam.

A fekete övre én is gondoltam, meg fekete nyakláncot, karkötőt vennék fel hozzá. Esetleg egy ugyanilyen sötétzöld színű virág dísz a hajamba sok lenne? (fodrászhoz nem fogok tudni elmenni, így meg elég gáz a hajam)

2012. jan. 22. 18:16
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik,a leírásod alapján nagyon jól néznél ki benne :)
2012. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!