Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit adjak 1,5 és 3,5 éves...

Mit adjak 1,5 és 3,5 éves kisfiaimra, szeptember eleji keresztelővel összekötött templomi esküvőnkre? A mellénykés-öltönykés-csokinyakis kombinációtól rosszul vagyok.

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Jaj, egyem meg! De kis édesek lehetnek. :) Egyébként én is rosszul vagyok azoktól a ruhadaraboktól, szegény kissrácokat úgy beöltöztetni... Szerintem egy elegánsabb nadrág és egy kis színes ing nagyon divatos és tökéletesen megfelel. Színben passzolhatna mondjuk az apuka egy kiegészítőjéhez vagy a díszletetek domináns eleméhez. Netán csak szimplán szép színben pompáznak. :) Hisz miért is erőszakolj rá olyan kicsi srácokra ilyen kényszerrucit, mint amit te is írtál? Elegánsak lehetnek ígyis szerintem!
2009. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
énis rosszul vagyok attól, mikor kisgyerekekre öltönyt adnak csokornyakkendővel és úgy néznek ki, mintha miniatűr 80évesek lennének. ízléstelen. anyummal az öcsémre általában valamilyen nem farmerből készült nadrágot adunk, monjuk kord vagy szövetgatyát, de nem azt a mindenhol kapható élére vasalt fekete rémséget. nem is feketét, az egy kisgyereknek nem való. barnát mondjuk. meg valami inget, mintásat, egyszínűt, szerintem mindegy. ennyi idős kisfiúk úgyis a buli legjobb pasijai.
2009. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most már szerencsére nincsenek ennyire megkötve,hogy mibe kell lennie :)


Azonos színű - anyagú mellény nacival valamilyen jó (babarózsaszín,narancs,almazöld,akár magenta) színű ing ahhoz passzoló nyakkendővel!!!nagyon édes amikor a picik ilyen komoly férfiaknak tűnnek :)


a csokornyakkendőtől nekem is a hátamon áll a szőr.mondjuk én keresztfiamnak varrtam egy ezüst színű nyakkendőt uh ez volt gond :) a végén mindenki egyen nyakkendőbe volt :)


még az is jól nézne ki ha egy naci kötött mellénnyel ahhoz hosszú ujjú vagy legalább könyékig érő ing + a nyakkendő ami ugye a V alakú nyakkivágásnál látszik


lehet kicsit messzire mentem :) sajnos képpel nem tudom illusztrálni amire gondolok,de remélem elképzelhető voltam :)

2009. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!