Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha meglátnátok valakit ősszel...

Ha meglátnátok valakit ősszel vagy télen rövidnadrágban az utcán, mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés
Most nem arról az új divatról beszélek, ahogyan a lányok hordják télen a rövidnadrágot harisnyával meg csizmával, hanem mondjuk egy fiú ősszel vagy télen lemegy a boltba, elmegy az egyik ismerőséhez, stb., szóval viszonylag rövid ideig van kint, viszont ahová megy, ott fűtenek, és mondjuk egy zsebes bermudában és egy pulóverben van kedve lenni, és nem fázós?
2008. márc. 31. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor látok a városunkban egy sportolót az télen nyáron, hóban fagyban, a legnagyobb hidegben is rövidnadrágban fut.

Szerintem nem lehet ezért megszólni, ha neki úgy jó és nem fázik akkor miért ne? Ennyire sportos és egészséges!

Csak mindég didergek télen ha meglátom!

2008. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A jómúltkor láttam egy angol családot (kinézetük és beszédük alapján). Apuci, anyuci 2 gyerek. Amolyan hátizsákos túrista stílisban, némi flowerpower jelleggel. Volt kb. -15fok. A két gyerek rendesen felöltözve, csizma, hadrág, kabát, sát sapka, a két szülő is, azt leszámítva, hogy a lábukon szandál volt mezitlábra.

Azót a rövidnadrágos emberek nem tudnak meglepni.

2008. ápr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az illetőt nem zavarja, hogy megfázhat vagy komolyabban beteg lehet, akkor mást miért érdekeljen? Az én barátom pl télen is rövidnadrágban és pulcsiban biciklizik, mert nem akad bele a nadrág szára a pedálba. Nincs ebben semmi. Egy kicsit furcsa, de ha nem fázik, akkor úgy öltözik, ahogy akar.
2008. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom leszólni a kérdésed, de szerintem ez hülyeség. Tudom főleg a lányok szeretik cikizni a másikat, hogy milyen béna ruha stb.. Ha neki úgy jó miért zavar? Ha nem ismered nincs semmi közöd hozzá, hogy miben jár.Ez engem nagyon felháborít ahogy nézik az emberek a másikat. Bekéne vezetni az egyenruhát járjon mindenki abban aztán nem lesz ilyen...( én nem hordanék egyenruhát, de ez már nekem sok BOCS)


A megfázásra: ismerek olyat aki télen pulcsiban járt kabát nélkül semmi baja. Én meg jól felöltözve kesztyű.. és minden második héten megvoltam fázva. Nem vagyunk egyformák.

2008. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nemgáz! simán
2008. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Hát azt gondolnám h kicsit nemnormális az illető...:D
2008. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
a minap láttam egy nőt minisortban flangálni az utcán. volt vagy 5 fok....:P csak kicsit volt ribis...:P amúgy a térdgatyát hosszú csizmával szeretem én is szoktam hordani
2008. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Semmit, illetve megnézném közelebről,hogy van-e rajta harisnya,még akkor is ha férfi az illető mivel már férfiaknak is van nylonharisnya,és ha nem lenne rajta akkor néznék nagyot. Egyébként én is rendszeres viselője vagyok térdnadrággal ősztől tavaszig.
2008. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
vegyen fel amit akar.Nem az én bajom ha esetleg beteg lesz.Én csak azzal törődöm,hogy magamra meleg cuccokat húzzak,más nem tud érdekelni,hogy mit vesz fel.
2010. febr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Irigyelném, hogy nem fázós. :) Egyébként semmi rosszat nem gondolnék róla.
2010. szept. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!