Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílusúak ezek a...

Milyen stílusúak ezek a ruhadarabok? Mit szólnátok, ha valakit meglátnátok ezekben az utcán? Nevetségesek vagy szexik?

Figyelt kérdés
purplewateringcan.blogspot.com
2011. aug. 10. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
sétáló disco gömb...
2011. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az első véleményét. :D
2011. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát én jót röhögnék az tuti, de szerintem ezzel nem lennék egyedül. Nem hiszem, hogy ez bármelyik pasi számára is szexi lenne. Hát elég ízlésficamos.....
2011. aug. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az első tökéletesen megfogalmazta! XD
2011. aug. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elolvastam a postokat is, nekem nagyon tetszik a blog. xDxD
2011. aug. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


Ez meg mi a...? Ööö... Gyönyörű ruhák...

2011. aug. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem az első kép nem nagyon tetszik, erősen emlékeztet a divatemosokra. És az a szemüveg, hát... valamiért van egy olyan érzésem, hogy a csaj nem szemüveges. Sokkal szebb lenne nélküle, nem tudom mi a szép az ilyen szemüvegekben.

A második képen az ezüstös nadrág leginkább diszkóba való, és még azon belül is vékony csajokra, mert ha valakinek kicsit vastagabb combja van ez a gatya nem hogy elfedné, hanem kiemeli ezt :S

A karkötők szerintem eléggé gyerekesek. Bár igaz sajátkészítésűek, és nem is lettek rosszak, de én nem venném őket (legalábbis az összeset egyszerre)

A tűsarkú egyedül nem lenne rossz, de édes istenem zöldet rózsaszínnel, ráadásul zoknival :/

Az utolsó cipő ellen nincs semmi kifogásom.De szerintem jobb lenne fehérbe,feketébe vagy barnába.

Nem tudom mit gondolnék, ha meglátnék valakit ilyenekbe az utcán , minden attól függ, hogy milyen összeállítással viselné a ruhadarabot és hogy az illető hogy néz ki.

2011. aug. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
polgárpukkasztó...
2011. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 csokissüti002976 ***** válasza:
Kit érdekel? Tetszik, felveszed!
2011. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
undorítóak,műanyag meg plasztik meg gumiruhák?O.o
2011. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!