Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megvennétek ezt a ruhát HA?

Megvennétek ezt a ruhát HA?

Figyelt kérdés

[link]

ez egy tervezői csipke ruha,4000ftért venném egy lánytól,de én sokkal vékonyabb vagyok mint ő,viszont azt írta streccses anyag,nagyon tetszik,de nem tudom mi legyen.szerintetek szép?


2011. dec. 12. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép. Vedd meg, ha bő rád, akkor vidd el egy varrónőhöz és ő beszűkíti neked.
2011. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szép!

nekem nem állna jó de tetszik!

2011. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jól
2011. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem tetszik. De nem tudnád felpróbálni előtte?
2011. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi :) hát sajnos nem mert netről veszem tőle és messze lakik szal postán küldené
2011. dec. 12. 19:06
 6/8 anonim ***** válasza:
És ezt hova vennéd fel?
2011. dec. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A streccs nem azt jelenti, hogy Te vékonyabb vagy és majd összemegy rád. Remélem ezzel tisztában vagy.

Ez alá mindenképp kell valami más, ha nem egyben van, ez nem olyan mindennapi ruha egyébként sem.

Nálam az, hogy tervezői nem jelent semmit és szerintem nem venném meg, esetleg csak pólóban hordanék hasonlót.

2011. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 :DDDDDD válasza:
Nekem ugyanilyen ruhám van feketében. Imádom. Nagyon szép.
2011. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!