Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát illik viselni?...

Milyen ruhát illik viselni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már házasok vagyunk,van egy gyermekünk és nem volt még templomi esküvőnk.Tavasszal szeretnénk megtartani a templomi esküvőt.Milyen mennyasszonyi ruhát illik ebben az esetben viselni? Tudnátok képeket linkelni ezekről a ruhákról?köszönöm
2011. dec. 12. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem mindenképpen fehéret,hogy milyen szabású az meg rád van bízva,de szerintem kérdezzétek meg a papot aki összeadd benneteket,mert pl. van olyan ahol nem szabad kint legyen a vállad.
2011. dec. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rajtad múlik, de én úgy gondolom, hogy ha már gyereketek van, akkor már nem illik hófehérben lenni (ez az ártatlanság színe). Én mindenképpen valamilyen törtfehér/csontszínű és nem túl habos-babos, de nagyon elegáns ruhát választanék.
2011. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ekrü, csontszín, törtfehér, hófehérben semmiképp szerintem. Vagy ha fehér, vannak olyan fazonok, hogy színes selyemövvel átkötve, ez eléggé divatos vagy a míderbe bele van hímezve virág, és ezek a szoknyában is meg-megjelennek, így nem lesz teljesen fehér a ruha. Mindjárt keresek neked képet, ha az ilyesmi tetszene.
2011. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem akarnék fehér fátylas buggyos ruhát.Lesülne a képemről a bőr ha a szüzek ruháját kellene viselnem. Színekben nem voltam biztos, de a törtfehér az tetszene.És fazonra? Kosztum vagy koktélruha féle illik?
2011. dec. 12. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ma már nem olyan szigorúak a szabályok és senkinek nem lehet kivetnivalója az igazi menyasszonyi ruha ellen, úgyhogy nyugodtan viselhetsz akár A vonalú vagy estélyis fazonú menyasszonyi ruhát. Amúgy, én nagyon ajánlom az ekrü színűt csipkével, gyönyörű és mégsem az a szűzies fehér. Tudom ajánlani a Pronovias, La Sposa ruhákat vagy még a St. Patrickot, gyönyörűek.
2011. dec. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akár egy hosszú ruhát is felvehetsz, de inkább estélyi szabású legyen, mint báli ruha. Ha koktélruhát szeretnél viselni, az is nagyon csinos és elegáns lenne.
2011. dec. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!