Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télen nem illik fehér nadrágot...

Télen nem illik fehér nadrágot viselni?

Figyelt kérdés

Van egy fehér&lila csőnacim, de nem igazán merem felvenni őket, mert úgy kirikítana a tömegből. Amikor egyszer felvettem, megkérdezték, hogy mi ez a nagy fehérség? :D

Nem illik ilyenkor felvenni a világosabb színeket?


2010. febr. 27. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

háát, kicsit igen kitűnnél!

De igazából nem is az a baj, hogy nem illik, hanem gyorsan koszos lesz ilyen időkben!:)

2010. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne illene? Azt veszel fel, ami jól esik. Attól hogy tél van, nem kell gyászhuszárnak öltözni :) Amúgy szerintem csak annyiban hátrányos, hogy főleg így tél végén nagy a latyak, a sár, könynen koszolódik és nehezebb is kiszedni belőle.
2010. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is van! :D fell se veszem amig ekkora a latyak! :)
2010. febr. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólókkal. én speciel ha látok valakit fehér naciban, nem arra gondolok, hogy jaj de gáz, hanem arra, hogy hogy össze fogja koszolni és emiatt nem értem hogy miért nem vár vele egy kicsit. de ha te szeretnéd akkor nyugodtan felveheted szerintem. pláne ha pl kocsival jársz suliba meg ilyenek, hogy annyira össze se tudod koszolni.
2010. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy télen nem illik fehér nadrágot viselni. Csak annyi, hogy kevesen teszik, mert az alapból olyan nyári ruhaszín, meg jobban meglátszik rajta minden kis apró koszfolt, aztán naponta moshatod.
2010. febr. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem is vannak színes gatyáim, de én inkább csak akkor húzom fel amikor már jó idő lesz :)
2010. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor szerintetek hanyagoljam még egy hónapig? :D
2010. febr. 27. 18:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha jo ido van siman felvehetedde ha esik,vagy ha sar van akkor semmikeppen,hacsak nem akarsz szegyenkezni egy koszos nadrag miatt:D

amugy most nagy divat a feher csőnaci,es az is lesz egesz nyaron;)

2010. febr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!