Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyelvvizsgán mit illik viselni?

Nyelvvizsgán mit illik viselni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
írásbelire nem kell nagyon kiöltözni ha csak nem szeretnél, ártani nem árt, de nem várják el. Egy kicsit alkalmibb ruhát felveszel akkor mindenkinek megfelelsz:D Szóbelire viszont ki kell vágni magad azért, bár nem ezen fog múlni szerintem.
2009. jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én egy fehér, rövidujjú szaténblúzra gondoltam meg egy fekete nadrágra, de a tanárom azt mondta, hogy az túl sok. Ezért vagyok dilemmában, hogy akkor mégis miben kéne. :)
2009. jún. 8. 11:57
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
szerintem egyáltalán nem sok:) Írásbelire mindegy igazából, lesz aki nagyon nagyon kiöltözik oda is és lesz aki farmerben meg pólóban fog beülni. Nálunk még olyan is volt aki kapucniban, sapkában ült a vizsgán:D
2009. jún. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az igen.. :D Köszi a választ egyébként. :) Attól félek egyébként, hogy vagy nehogy túlöltözzek vagy nehogy nagyon lazán.. :)
2009. jún. 8. 12:16
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

inkább legyél túlöltözött, mint alul - ez egy nagyon fontos "szabály"


szerintem igenis nagyon csinos lennél, nem kell a tanárra hallgatni. Én mondjuk szóbelire mindig szoknyában mentem, legalább a lábaimmal nyerhettem esetleg egy-két plusz pontot... :P

2009. jún. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

irásbelire teljesen mindegy

szóbelire se kell nagyon kiöltözni, ne legyen rajtad farmer, sportcipő, illetve mintás felső, de amúgy nincsen különösebb dresscode. Hidd el, aki ünneplőben, kiskosztumben megy az már kilóg a sorból. Én februárban voltam szóbelizni utoljára akkor magassarkú volt rajtam, fekete ünneplő nadrág, egy pasztell szinű kötött pulcsival. A többiek is köröbeül igy néztek ki. Amúgy volt egy srác, aki farmerban ment, átengedték őt, szóval nem ezen múlik.

2009. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én szoknyában nem mutatnék túl jól, szóval marad a nadrág. :)
2009. jún. 8. 14:41
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

öltözz krisnásnak, de előtte nézz utána a témának

szóbelin tuti a téma, nem is fognak mást kérdezni

2009. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Írásbelire ki ne öltözzz!!! de azért mopndjuk ne izompólóba/topba menj :)a amolyan hétköznapi elegáns:)

Szóbelire minimum ing, vászongatya, nyakkendő, nőknél kosztüm

2009. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A krisnás hozzászólóra reagálva: az nem lesz jó, szóbelin ugyanis nem kérdezhetnek meg személyes dolgokról, mint pl. hit, politikai nézet, vagy szexuális hovatartozás, szóval nem érdemes kilövetni a jobb füledet csak azért hogy a témára tereld a szót :D

okosan kell tanulni, főleg a napi aktuális eseményeket kell figyelemmel kísérni, abba belekérdezhetnek

2009. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!