Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Megvennétek ezt a ruhát?

Csajok! Megvennétek ezt a ruhát?

Figyelt kérdés

[link]


Az eladó több ilyen ruhát is árul, de ez nagyon tetszik nekem! Nem drága ennyi pénzért? Kérlek, írjátok le a véleményeteket.

17L


2009. nov. 11. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hú ez elég vicces ruha :D először észere sem vettem, hogy azok pókok, azt hittem valami minta, csak aztán állt össze a kép :D!Hááát..15 ezerért? Nem tudom, ki tudnád használni, vagy csak a szekrényben lenne?
2009. nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem drága, bár kérdés hova vennéd ezt fel....meghát túl kicsi a kép is, jólenne azért jobban szemügyre venni h mégis milyen anyag ez, és milyen az esése...
2009. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát én csak akkor venném meg ennyiért, ha hordanám jópárszor és nem csak egy-két alkalomra venném fel!
2009. nov. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
huh nekem tökre tetszik:D szerintem vedd meg:))
2009. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, ha van alkalom, ahova felveheted szerintem simán vedd meg :)


23/L

2009. nov. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért ennyi, mert nem tömeggyártású ruhák. Hát ha ilyen pin up, rockabilly stílusú vagy akkor vedd meg.

[link]

2009. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb gondoldd át, hogy hova tudod felvenni, mert én pl. egy évben max egyszer tudnám használni, vagy lehet annyiszor sem, így nekem nem érné meg, mert csak a szekrényben porosodna. A pókók nem nagyon illenek olyan alkalmakra, ahova a ruha illene, így nem tudom, hova gondoltad, hogy felveszed.:) Esetleg egy bálba... Ha tényleg úgy érzed, megéri, vedd meg.;) Én nem venném meg, mert tudom, hogy nem nagyon használnám, és sajnálnám erre költeni a pénzemet (persze ha szülők veszik akkor jöhet mert jól néz ki:D).

16/L

2009. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Inkább csak kölcsönözném. Mondjuk egy pár pózolós fotó erejéig.
2009. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát ha fel tudod valahova húzni, akkor szerintem simán :D
2009. nov. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit vad ez a minta. Egyébként tetszene...csak ne lenne pókos. :)
2009. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!