Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 20 éves lány vagyok. Egészségü...

20 éves lány vagyok. Egészségügyi asszisztensnek tanulok, és hogyha elhelyezkedek fogalmam sincs, hogy hogyan öltözködjek majd, úgy hogy ne legyen vénasszonyos. Ötlet?

Figyelt kérdés
Egészségügyi asszisztens az a nő, aki az orvos mellett rögzíti a beteg adatait, nem nővér. (Sokan mondták, hogy tehát nővér leszek, de NEM!)
2011. nov. 28. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mikor mentem kötelező gyakorlatra, előtte el kellett mennem a cég üzemorvosához alkalmasságira. Na ott olyan asszisztens volt, hogy csak néztem:P 30alatti, feszes fehér nadrágban volt, cicik a kirakatban stb.:) Szóval nem nehéz:) Majd írj, szeretnék ahhoz az orvoshoz menni, ahol dolgozni fogsz:)) 22F
2011. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is milyen előírásokat kell betartanod?
2011. nov. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én fogorvosi asszisztensnek tanulok és a lányoknak és fiúknak fehér poló, tunika és fehér leggings a kötelező, de nem árt melegen öltöznöd, ha laborban dolgozol majd. 21.lány
2011. nov. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A párom fogászati asszisztens volt, most ápolónő, de semmi vénasszonyos.

Normálisan, csajosan öltözött/öltözik, a melóban meg formaruhát kapnak, ami mindenkinek ugyanaz, tehát nem igazán értem, hogy mi a kérdés???

Civilben azt veszel fel, amit akarsz, melóban meg úgyis adnak ruhát.

2012. máj. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!