Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tanácsoltok "divatos"...

Mit tanácsoltok "divatos" ruhának?

Figyelt kérdés

Szeretnék, valamilyen szinten divatosan öltözni, de nem olyan tömeg termék szerűen, azaz én semmi pénzért nem vennék fel csőnadrágot, sem rózsaszín póló stb.. hanem azért fiúsan.. azaz maradjanak meg a színek:DD Mutatok egy képet, amire gondoltam, csak az a baj h fiúban nem találtam hanem lányban.. :/

[link]

Valami ilyen csak fiúban, szerintetek?

Ilyen kabát szerűség van fiúban, a póló az valami mintás.. :D


2011. nov. 11. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg élő adás után magát Kováts Verát, hogy hol vette azt a dzsekit!:D
2011. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

minden masodik fiunak van borkabatja szoval ha errol van szo akkor valamelyik masodik fiut leszoolithatsz az utcan es megkerdezheted

btw new yorker c&a v netrol is rendelhetsz

2011. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


nem tudom h karkötőket hordanál-e de tessék:

[link]


ez valami olyasmi féle össze állítás mint ami verán van. és mentségemre szóljon h lány vagyok. :D

2011. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó: Köszönöm szépen :D Huh... ezek nem semmik, még tetszenek is.. :D De ez a cipőőő waah.. nagyon jó.. bár én Adidas/Nikeket néztem, de ez a DC is remek :D

A bőr dzseki se rossz, de most hétvégén elnézek több boltba (ha kell turkálóba) és megnézzük mi a kínálat :D

2011. nov. 19. 09:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!