Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen harisnyanadrágot...

Milyen harisnyanadrágot vettetek ma fel? Mihez/mi alá?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Fekete nejlonharisnya miniszoknyához, térdcsizmához.
2011. nov. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12:52: képet légy szíves!
2011. nov. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

fekete, nem átlátszó nejlonharisnya combközépig érő szoknyával vastagabb, rozsdavörös pamutszoknyával

19L

2011. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
na, ezt jól megmondtam :D első "szoknyával" nem kell oda, hihi :D
2011. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fekete nejlon, de nem az a vékony fajta, kicsit vastagabb, és a lábszár része mintás. Fekete farmer rövidnadrág alá vettem fel, hozzá meg hosszú szárú, magassarkú csizmát vettem.
2011. nov. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ma nem voltam suliba, úgyhogy leírom a tegnapit.

Felvettem egy vastag fekete pamutharisnyát, és ráhúztam egy vastagabb szövésű pink nejlonharisnyát. Így vastagon voltam öltözve, és jobban is nézett ki, mintha simán fekete lett volna.

Egyébként fekete, fodros szoknya (kb combközépig érő, de mivel alacsony vagyok, így nem annyira kihívó) volt rajtam és extra magas sarkú platform bokacsizma.

2011. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyszerű fekete harisnyát vastag gyapjúzoknival.
2011. nov. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Pamutharisnya felhúztam ameddig csak lehetett fölé meg egy hosszú nadrágot azt is felhúztam ameddig csak lehetett ;-)
2012. jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!