Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet kapni olyan harisnyanadr...

Lehet kapni olyan harisnyanadrágot, ami deréknál jóval feljebb ér?

Figyelt kérdés
Minél feljebb, annál jobb. Nem konkrét üzletet keresek, hanem inkább azt, hogy ezt milyen néven keressem.
2011. aug. 13. 17:56
 1/4 harisnyababee ***** válasza:

Az átlagos(tehát nem mintás stb) harisnyák nagyrésze ilyen. Az márka és típus függő, h meddig ér fel,de hasközéptől honaljig széles a skála, sztem ezt csak kitapasztalni lehet. Egyszer vettem egy olyan harisnyát(nem szándékosan), amit tényleg a hónaljamig bírtam felhúzni(tescos F&F, asszem zöld), utána nem győztem visszahajtogatni, h a szoknyám dereka takarja.

Am megkérdezhetem, h mért keresel ilyen harisnyát? Csak mert általában arra szoktak törekedni, h minél kevésbé lógjon ki a harisnya dereka a szoknya, nadrág alól. Na erre mondjuk vannak a csípő harisnyák, de hogy direkt széles legyen egy harisnya derékrésze, ilyet még nem hallottam, pedig nagy harisnyafogyasztó vagyok...:D

2011. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt csak magánban tudom megírni.
2011. aug. 14. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is szeretem, ha a derék része hosszú a harisnyanadrágnak, de szerintem ennek nincs pontos neve, max az, hogy "nem csípő harisnyanadrág".


A "C und A"-ban lehet kapni XXL méretű 50 és 70 denes microfibrás harinacikat, azok ilyenek! Nekem a magasságom miatt kell a nagy méret, és az XL és XXL méretűnek eléggé feljön a nadrág része! :-)


A.

2011. okt. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak olyan harisnyát veszek ami felér a mellem alá..én a calzedoniaban veszem mindig..általában szűkebb méretet, hogy tartson és ne gördüljön fel-le..én rá öltözök mindig nem gond ha kilóg a nadrág alól
2023. jún. 2. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!