Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miből mennyi ruhád van amit...

Miből mennyi ruhád van amit hordasz?

Figyelt kérdés
Te veszed vagy a szüleid?Turiból,kínaiból vagy márkás boltokból?
2011. nov. 6. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Rengeteg ruhám van,de van pár kedvenc amiket hordok,a többit csak néhanapján veszem fel.A szüleim veszik,általában márkásabb boltokból.
2011. nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Rengeteg ruhám van,de van pár kedvenc amiket hordok,a többit csak néhanapján veszem fel.A szüleim veszik,általában márkásabb boltokból,de én is szoktam magamnak venni.
2011. nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem akartam kétszer.
2011. nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én veszem,általában kínaiból,de van amikor haverjaimmal felmegyünk pestre,és akkor plázából. Amúgy kb 5 csőnaci, 2 cicagatya. 1 jeggings,kb 5 hosszúujjú,3-4 póló,2 kabát 3 cipő. pólókból kb csak a felét hordom :)
2011. nov. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Dolgozom, így magamnak veszem a ruhákat, ezek vannak (a téli cuccok):

-3 db farmer (csőnaci, laza "rapperes" naci meg egy klasszikusabb szabású)

-6-7 vékonyabb felső

-3 vastag pulcsi

-2 ing, egyik nyakkendős

-1 kötött mellény

-3 db szabadidő felső

-a gumis öveket nagyon szeretem, van 4 db

-1 deszkás cipő, 1 csizma

2011. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5. Vagyok-a cuccaim a munkahelyemről vannak (butik), jók, minőségesek. Beszerzési áron kapom őket.
2011. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kevés ruhám van. Igazából most csak 1 nadrágom van, 3-4 pulcsim, 1 polóm, 1 cipőm és egy csizmám. Egy kabát, amiben már nagyon fázom. Téli nincs. Anyum nem tud venni szinte semmit. Én tanulok. :( A párom most kezdett el dolgozni, és megígérte, hogy mihelyst kap fizut, vesz nekem egy csomó ruhát. Eleinte visszakoztam, de végül elfogadtam, mert nagyon erőltette a dolgot. Persze nagyon örülök neki, de közben meg szégyenlem is, még előtte is. :( Márkás boltból valószínű akkor sem fogok vetetni vele semmit! Van ez így. De majd én is elkezdek dolgozni, és akkor minden jobb lesz! :)
2011. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sok farmerem van, de abból jó ha 4-et hordok. 5 hosszujjú felsőm van. Még három pulcsim. És egy tornacipő, meg egy csizma. Télikabát + sálak.---> ezek most csak TÉLRE vonatkoznak

A szüleim veszik és gatyákat kínaiba vesszük felsőket, kabátokat állt. New Yorker és a cipő többnyire Deichmann és Converse.

2011. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Minden ruhámat hordom, ami még jó rám, kéne lassan selejtezni. Úgy megy a vásárlás, hogy anyum és/vagy a tesóim bevisznek valamelyik plázába, én max. a tesóim véleményét kikérem a választott ruhákról, és én fizetem ki. Turiba vagy kínaiba nem mehetek, mert a szüleim szerint undorító mások használt ruháit hordani, ill. szar minőségűek a kínaiak. Én ezzel nem értek egyet, de az más kérdés...

-2-3 egyenesszárú nadrág

-2 térdig érő

-4 short

-3 leggings

-10-13 rövidujjó póló

-2 csőtop

-4 pulcsi

-1 dzseki, 1 télikabát

-4 boleró

-6 mindenféle mellény

-Rengetegféle ujjatlan kesztyű

-5 zárt cipő, 4 papucs/szandál


És mindet hordom, imádok kombinálni. :D

2011. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én veszem, turiból, kínaiból, márkás boltból is szoktam, én mindegyiket nagyon szeretem. Nekem az a fontos, hogy jól nézzen ki, illjen hozzám, és ne legyen drága, nem az, hogy honnan van. Ezért járok mindenféle üzletbe :)

24 db szoknya

19 db egész ruha

kb 30 db harisnyanadrág

10 db cicanadrág

3 db csőfarmer

10 db pulóver

kb 50 db felső

10 pár magassarkú cipő (szandál)

6 pár csizma (ebből 3 hosszúszárú, 3 boka)

6 pár tornacipő

4 pár balerinacipő

2 blézer

5 db kabát


Ezek közül mindegyiket hordok, szeretek változatosan öltözködni. Van még kb ugyanennyi, amit nem hordok, azokat nem tartom a szekrényben. Felviszem a padlásra őket, de a legtöbbet eladom Vaterán, vagy odaadom anyukámnak, vagy a barátnőmnek.


19/L

2011. nov. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!