Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hosszú ujjú inget hogy hordasz?

Hosszú ujjú inget hogy hordasz?

Figyelt kérdés
nem rég vettem egy hosszú ujjú kockás inget,mert sazerintem divat lett,de hogy hordjam?ti hogy hordjátok?esetleg képet tudtok linkelni?16/l
2011. aug. 25. 09:07
 1/10 anonim ***** válasza:
én például ,gyorsan
2011. aug. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyen melegbe az ujját felhúzom könyékig legalább.
2011. aug. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
oké,nem ilyen melegbe gondoltam,hanem ha már hidegebb van,húzol alá egy fehér trikót,vagy alul összekötöd?vagy hogy?
2011. aug. 25. 09:26
 4/10 anonim ***** válasza:
Édes Istenem ! -.-"
2011. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
utolsó mi a baj??tudtommal azért van ez az oldal,hogy olyat kérdezz,amit nem tudsz nem??vagy te ilyen nagymenőnek hiszed magad?akkor húzz a picsäba
2011. aug. 25. 12:50
 6/10 anonim válasza:
Figyelj, bárhogy hordhatod! Én még télen is fel tűröm az ujját, meg nyáron is. Én csak szimplán magába hordom őket, de jól áll úgy is ha alá veszel egy fehér, vagy fekete trikót és kigombolva hagyod. Én a nyakánál két három gombig mindig ki gombolom mert szerintem úgy jobban néz ki.
2011. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
akkor szerintem én sem csicsázom túl a dolgot:D én is csak simán fogom hordani.és az nem baj ha nem feszül rám teljesen?persze nem ilyen baromi bő..
2011. aug. 25. 13:36
 8/10 anonim ***** válasza:
és ha véletlenül megszűnne ez az oldal, akkor inkább nem is hordanád, mert nem tudnád kitől megkérdezni hogy hogy kell? mondjuk hordd úgy, ahogy neked tetszik. szerintem azok is úgy csinálják, akiket kérdezel. bár én fiu vagyok, de sokféleképpen szoktam hordani. az meg hogy azért veszel meg dolgokat, mert pont divatosak lettek..:D és ha nem lenne divat, akkor már nem is tetszene? tetszik neked egyáltalán, vagy csak azért vetted mert mindenki olyat hord?:D
2011. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Előző, Jézusom hogy te milyen egy kötekedős fiú vagy!:-) Ez az oldal azért van, hogy kérdezz, és ha neki úgy tetszett hogy kérdez akkor had kérdezzen nem?Nem azt akarta szerintem hogy ki oktasd a felől hogy divatol-e vagy nem, szerintem ez az ő dolga. vagy nem?:)


13:11-es voltam :)

2011. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

utolsó köszi:)

amúgy meg nem,de neten kerestem képeket h h lehetne kicsi extrémebben hodani,vagy hátha vki úgy hordja,ahogy én még nem láttam..ennyi.és igen,szerintem te sem veszel fel egy olyan ruhát,ami 20 éve divat,most meg tök ciki!!vagy nem??DE

2011. aug. 25. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!