Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok akik hordtok szoknyát!...

Lányok akik hordtok szoknyát! Milyen hosszu szoknyát hordasz általában?

Figyelt kérdés
ha lehet képet is pls
2010. jún. 8. 16:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
Farmer minit.
2010. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

farmer miniszoknyát

térdig érő "pörgős" szoknyát

[link]

szintén pörgős maxiszoknyát

[link]


imádom a szoknyákat :)

2010. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem van egy térdig érő fekete szoknyám fehér virággal, ez kicsit testhezálló, azt szeretem, de mindig felcsúszik, így nem nagyon hordom.

Amúgy van 2 földig érő fekete szoknyám, mindkettőnek más a szabása, szóval nem egyformák:D

Nem szeretek rövidebbet hordani, mert mindig egy csomóan beszólnak, meg bámulnak:( (a térdig érő szoknyámat is ezért nem veszem fel) Még a földig érőbe is beszólnak, szóval nincs rövidebb.

Képet sajnos nem tudok mutatni róluk.


19/L

2010. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Szerintem egyátalán ne zavarjon hogy beszólnak!! Ez csak annyit jelent hogy jól nézel ki, és jó az alakod! Szerintem inkább legyél rá büszke, és ne félj rövidebb szoknyát húzni! Most a nagyon miniszoknya a trendi, de ha félsz abban az utcán mutatkozni, hord a térdigérőt!! És ha az felcsúszik, vegyél hozzá egy jó kis övet és jó szorosra húzd meg!!:D A hosszú szoknyáidat pedig felejsd el!!! főleg ebben a nagy hőségben! Szerezz egy kis önbizalmat és egy kis erőt és vegyél magadnak MÉG TÖBB szoknyát!!!
2010. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

farmer minit vagy combközép és afölé érő egyberuhát


[link]

2010. jún. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]

Leginkább ilyeneket,vagy lábszárközépig érő,az a legrövidebb.Lehet kék,piros is,többnyire fekete.

2010. jún. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ja a gótszoknyás,23L
2010. jún. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
fekete-fehér kockás combközépig érő pörgős, ugyanez piros-feketében, a többi szoknyám fekete csipkés aljú, mini, és van egy aminek tüll van az alján.
2010. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz..mi az a tüll?
2010. jún. 9. 13:21
 10/13 anonim ***** válasza:

[link]

mint ami ennek az alján van. =)

2010. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!