Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bevállalnád ezt a felsőt 30...

Bevállalnád ezt a felsőt 30 felé közeledve?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. nov. 5. 08:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem
2011. nov. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

igen

én ezen nem találok semmi kivetnivalót

nem köldökig dekoltált, nincs ki belőle a has...

érdekelne, hogy szerinted mi a gond vele?

2011. nov. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak a hátsó minta miatt találom picit fiatalosabbnak a kelleténél, bár gondolom úgyis munkahely függvénye.. egy fekete leggingsel és csizmával venném fel.
2011. nov. 5. 08:58
 4/15 anonim ***** válasza:

:)

azt írod a kérdésben, hogy "30 felé közeledve"

tehát úgy 28-29 éves lehetsz

ha már most nem mersz felvenni egy ilyen felsőt (amiben nincs az égvilágon semmi kivetni való kor szempontjából), akkor 10 év múlva mi lesz veled?!

A fűzőminta fiatalos? Hát, a menyasszonyi ruhák 50%-ának a háta egyenesen fűzős. Mos akkor teszem azt, ha valaki 31 évesen férjhez akar menni, akkor ne vegyen fel olyat? :)

Ez a felső rendben van, és biztos jól fogsz benne mutatni. Szerintem jó összeállítást találtál ki, úgyhogy hajrá, kapd magadra és relax! :)

2011. nov. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szimplán nem tetszik(1.)
2011. nov. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti válaszadó: Kicsit szerintem félreértettél. :) Én másnak látom a fűzős ruhát és megint más kategóriának a fűző mintás ruhát! A fűző gyönyörű, kortalan, történelmi, amit nagyon imádok és szerintem 50 évesen is simán bevállalom majd, itt inkább a minta miatt kérdeztem, de köszönöm a választ, értem én amit írsz! :)
2011. nov. 5. 09:14
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja, még annyit hozzátennék, hogy szerintem a miniszoknya és a nagyobb dekoltázs azért idővel jobban bevállalható, mint az "extrémebb", fiatalosabb minták (jó, ez mondjuk annyira nem is az). Nekem is sok olyan tanárnőm volt anno, akik teljes mellkidobással jöttek tanítani, de egy idő után megszoktuk, meg hát jó mellei voltak, miért takargatta volna őket. Anyám (52) meg mai napig hord miniszoknyát mert bár picit meg van hízva felül, a lábai nagyon jók. :) Ennek ellenpéldája, hogy egy főiskolás szobatársam, aki akkor 22-23 éves volt nem mert felvenni térd fölötti szoknyát, mert úgy vélte, nem a korához való. :D Pedig igen csinos csaj volt!
2011. nov. 5. 09:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Ezt simán felveheted,sőt még kihívobbat is.30 évesen még nm vagy öreg,hogy takargatnod kéne magad.
2011. nov. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, bár mint írtam, nem a takargatás, hanem a minta miatt kérdeztem! :)
2011. nov. 5. 10:11
 10/15 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok és egyáltalán nem tartom fiatalosnak..... nekem van nyomott mintás trikóm (pl. Garfield) és simán felveszem megfelelően párosítva. A pulcsi fazonja szerintem kimondottan nem fiatalos és a minta sem rajta az. Ha Micimackó lenne a pulcsin azt mondanám tényleg fiatalos és ha irodában dolgozol nem javasolt de szabadidőben akár azt is...
2011. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!