Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vennél, ha lenne 25000Ft-o...

Mit vennél, ha lenne 25000Ft-od csak ruhára?

Figyelt kérdés
Megvan mindenem nagyjából,ezért szeretnék tanácsot kérni,mit vegyek és hol?
2011. okt. 17. 18:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem ennyi nem lenne elég, ha mindent meg akarnék venni, ami most kéne.

Kéne egy téli kabát mindenképpen (valami olyan, ami tényleg meleg), csizma/ bakancs (olyan, ami nem csak szép, de meleg is). Aztán egy kicsit béleltebb cipő/ bokacsizma. Új sapka/ kalap.

Ezek most a legfontosabbak, de jól jönne egy új átmeneti kabát és új táska is, illetve néhány felső.

2011. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

Mostanában a kedvencem a bőr rövidnadrág, folyon abban járok, szoval azt.

14L

2011. okt. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem látunk bele a szekrényedbe, nem ismerjük a stílusod. Úgy nehéz ötletet adni, hogy nem tudod mire alapozz.



Hmm én speciel egy új cipőt vennék magamnak.

2011. okt. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Pont azért raktam fel a kérdést,hogy hátha valami ötletet kapok,vagy valaki ír valami jót.

Félre tenni sajna nem tudom,mert úgy kapom,hogy együtt megyünk el levásárolni anyukámmal a pénzt.

2011. okt. 18. 11:27
 15/18 anonim ***** válasza:

Csak ruhára költheted?

Ha mindened megvan, én a helyedben inkább elutaznám ezt a pénzt, ennyiből már simán külföldre is ki lehet menni.

2011. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
tartós ruhákat(kabátot pl), vagy egy jó cipőt(ne kínait és ne adidaszt)...
2011. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

jól hangzik...

először is egy pulcsit egy cipőt, pár nadrágot egy jó inget hogy hol azt neked kell eldöntened...attól függ mi jön be neked.

2011. okt. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát én havonta ennyit simán elköltök, van, hogy többet is...

Én mindig új cuccokat veszek, unalmas ugyanazokba járni. Tehát nadrágokat, felsőket, kardigánokat, kiegészítőket, cipőt ha más (pl kabát) nem kell.

2011. okt. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!