Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben menjek (suli) diszkóba?

Miben menjek (suli) diszkóba?

Figyelt kérdés

nemsokára lesz ilyen gólyabálszerű diszkó izé, de gyakorlatilag diszkó a sulinkban, de más iskolákból is jönnek.. amúgy nem hiszem, hogy ezen kívül sokat fogok ilyesmi helyekre járni, de erre most elmegyek, mert hát mégiscsak gólya vagyok, szóval..

viszont nem tudom, mit vegyek fel. mert amúgy ez az ilyen tipikus leomintás/csilivili kiacici póló+ cicanadrág változat nagyon nem jön be, meg amúgy sem így öltözködök hétköznapokon, tehát ilyen neon színeket csak nagyon keveset hordok...

és nyáron voltam bulikban, de azok inkább ilyen stranods szabadtériek voltak, tehát ott egy farmerrövidgatya+bő ejtett vállú felső, alatta bikini jó volt, de most már nem.. és ilyen ősziesebb időben meg nem tudom :)


am ilyesmiket szoktam hétköznap viselni

[link]

[link]

[link] (sima ilyesmi színű gatya)

[link]

[link]

[link]

[link]


15/L


2011. okt. 8. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted a "csilivilis" cuccokat,akkor csak vegyél fel egy farmert,valami pólóval. A lényeg,hogy kényelmesen érezd magad benne, az se jobb,ha egész buli alatt feszengsz, az öltözeted miatt. Ha a ruhádat túl egyszerűnek találod,dobd fel valami kiegészítővel, fesd ki magad (nem feltétlen kell feltűnő sminket használni), hajaddal is csinálj valamit,és tökéletes lesz a megjelenés. ;)
2011. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél fel egyfarmert egy félvállas pólóval, és egy csajos kabáttal. Az ékszerekről se feledkezz meg (az egészet feldoghatod egy egyszerű karkötővel meg egy lógós fülbevalóval)! Egy kicsi smink:

Szempillaspirál, szemceruza, pirosító, és kész! :)

A hajad engedd ki, és loknizd be, vagy tupírozd fel és fogd össze laza copfba


Remélem, tudtam segíteni :)

2011. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!