Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Először megyek majd diszkóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először megyek majd diszkóba haverokkal, hogy menjek majd oda egy lányhoz? 16F

Figyelt kérdés
Normális válaszokat írjatok, igen egy keveset inni is fogunk...
2011. máj. 22. 18:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hát ha a kevés pia kevés de erős akkor majd jön magától


19F

2011. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, mert a külsődön múlik minden!
2011. máj. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia aranyos lánynak tűnsz xy vagyok! És te?
2011. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nálunk úgy szokták h amikor táncolunk csak odajönnek szó nélkül és elkezdenek velünk táncolni...mi meg ha olyanunk van akkor táncolunk velük..ha meg nem akarunk akkor elküldjük
2011. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ahogy én szoktam.Rámenősen:)


1,Bemész megpróbálsz minnél többet inni hogy eltűnjön a feszélyérzet meg a gátlások.


2,Utána kinézel magadnak egy csajt akihez odamész és táncolni hívod.Ha ellenkezik magaddal rántod.A tánc közben pedig agyon tapizod.Majd egy kis idő múlva tökösen,erőszakosan lesmárolod.


3,Ez vagy tetszik neki vagy nem.De általában igen(főleg ha van benne már némi pia is).Utána kérd el a haverod kocsikulcsát,vidd ki és dugd meg a kocsiban.


4,Utána próbáld lekoptatni és visszatérni a disco-ba.Disco-ban ugysem lehet beszélgetni(nem intellektuális csevegőhely)és nem is az a lényege.Hanem az hogy kitombolja magát az ember.Levezesse a heti feszültséget.


Lehetnek fenakadások is.Pl ha a csajnak ott a barátja,akkor verekedni kell.De nem baj,verekedés nélkül nincs is jó buli:)


Amúgy ne aggódj,nem kell jól kinézni.Elég ha magabiztos vagy,határozott,erőszakos.Máris sikered van.

2011. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16:53 tévedsz. Ronda pasiknak esélye sincs a discos lotyóknál...ha normál csajt akar felszedni, akkor meg tárgytalan amit írtál.
2011. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

utolsónak tök igaza van.

amikor én jártam még egy éve bulizni, akkor velem is így ment, csak rámenősnek kell lenni :) (kivéve a kocsiba megdugós rész, nálam így buliban max. smár+tapi volt)

és igen, igyál sokat. de azért ne hányd össze magad (ne keverd a piákat)

17/L

2011. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hát nemtom, én se 'discos lotyó' vagyok, de eljártam bulizni. robotrock-ra pl. nem csak olyanok járnak, sőt...


na mindegy ez most lényegtelen. amúgy kevésbé helyes fiúval is smároltam már szórakozóhelyen, mert a sötétben nem érdekel senkit, és úgyis csak arra az estére szól.

17/L

2011. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem is rólad beszéltem most.
2011. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
jah, nem azért írtam... csak nyilván vannak ott discos csajok is, de vannak más stílusúak is, akiknek nem az ilyen agyoncsicsázott pasik jönnek be :)
2011. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!