Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz, ha csak egy...

Nagyon gáz, ha csak egy nadrágom van?

Figyelt kérdés

Már két éve csak egy nadrágot hordok (oké, kettőt, mert mikor az első elszakadt, vettem egy pontosan ugyanolyat :))

Igazából megtehetném hogy veszek még vagy kettőt-hármat, mert pénzem lenne rá, de nekem annyira tetszik ez az egyszerű, fekete csőnadrág, és olyan kényelmes, hogy nem kell másik. Mások szemében mennyire lehet gáz, hogy állandóan egy darab nadrágot hordok? A minap jutott eszembe a kérdés valamiről, nem szoktam ezen gondolkodni, csak kíváncsi vagyok az őszinte véleményetekre.


2011. szept. 17. 03:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
ja szerintem gáz. nekem is van 1 kedvenc nadrágom amugy mindig, addig hordom mig szanaszét nem szakad :D és kizárólag amiatt veszek fel masik nadrágot is hogy ne gondolják, hogy csak ezaz 1 van :D
2011. szept. 17. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is gáz 1 kicsit. : |
2011. szept. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
nagyobb gaz lenne ha ezert hordanad mindig azt mert nincs penzed masikat venni!
2011. szept. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki nem tudja, hogy van-e öt darab egyforma gatyád, vagy csak egyet hordasz-e. Ráadásul a fekete csőnadrág teljesen alap darab, a kiegészítők, cipők, felsők alakítják ki magát a szettet, valószínűleg nem is tűnik fel sokaknak hogy ugyanaz a gatya van rajtad, ha tiszta.

Szerintem nem gáz.

2011. szept. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Képzelem milyen szaga van, amikor egy ideig nem mosod.. Tényleg, egyáltalán mikor mosod? És ha kimosod, miben vagy? Szerintem kicsit ciki..
2011. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

mondjak jobbat?

nem kapok zsebpénzt,a gatyámnak pedig a seggén,vagyis pont a segge alatt van egy 5 centis lyuk,és már vagy 3 hónapja ott van,de lehet van az 4 is és a szüleim AZÓTA nem "értek" rá új nadrágot venni nekem


és ugye mivel zsebpénzt sem kapok,nem tudok venni magamnak újat :)


és ennél már csak az a jobb hogy az összes pólómat kinőttem,és a szüleim még pólót se vesznek...


és nem is vagyunk azért szegények,gazdagok se az igaz,de ha akarnának simán vehetnének nekem ruhát....-.-


hát kb ennyi


13l

2011. szept. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem néha vegyél fel egy másikat is. mondjuk egy kéket. (az is jó mindenhez) . :)



Képzelem milyen szaga van, amikor egy ideig nem mosod.. Tényleg, egyáltalán mikor mosod? És ha kimosod, miben vagy? Szerintem kicsit ciki..

Válaszom erre a kérdésre:


otthon szted nincs másik nadrágja?? amiben hétvégén van és akkor mossa ki a feketét. ez olyan hülye kérdés volt.

2011. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 csokissüti002976 ***** válasza:
72%
Én is mindig fekete csőszárút hordok, pedig még van 2-3 farmerem. de ezt szeretem. pont. :D
2011. szept. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg 5 nadrágom van,de heti 1-2 alkalom kivételével mindig a kedvenc farmeremet veszem fel.Csinos,megy mindenhez,és rettenetesen kényelmes.Szóval szerintem egyáltalán nem gáz,ha jól kombinálod a felsőiddel(bár feketénél elég könnyű),de szerintem azért még legalább egy nadrágot beszerezhetsz,ha esetleg történik valami a másikkal.
2011. szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gáz.

Az már más, hogy a gazdag plázap*csáknak több száz gatyájuk van....

nekem most 3 farmergatyám van, és ezt szinte már luxusnak érzem, hogy reggelente tudok köztük válogatni. Eddig volt kettő, egyik mindig mosásban, addig a másikban jártam. tavaly télen sokáig csak egy farmerem volt, ami kezdett szétszakadni. És nem volt ciki.

2011. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!