Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Body - vennétek a b. nőnek?

Body - vennétek a b. nőnek?

Figyelt kérdés

Adott (a példa kedvéért) 2 body (ami inkább belinkelek):


- egyik - [link]

- másik - [link]


Tények:

- 19 éves a b.nőm (végzős gimis);

- 23 éves srác vagyok (normál kereset, etc.)

- kb. fél éve vagyunk egy pár...


A fentebb linkelt v.melyik body-val meglephetem-e ?


(most az árától tekintsünk el, mert vagyunk - szerencsére - olyan egzisztenciális helyzetben, hogy nem érezzük magunkat kellemetlenül az ajándék értéke miatt);


Kérédseim:

- nem bunkóság-e a részemről (az intim jellege miatt gondolom, ugyan, bár az nyilván sokat számít - élünk nemi életet és így sok mindent elmondtam ezzel kapcs.-ban);

- Ti... lányok válaszát kérem, örömmel fogadnátok-e, mint ajándék (I/N, és miért);

- egyáltalán tetszik-e (úgy ált.-ban), és ha igen, akkor melyik/miért/etc.

- v.milyen alkalomra szeretnétek kapni (szülinap, karácsony, egy éves évforduló), vagy "csak úgy", hirtelen... egyik hétvégén, mikor talizunk és előkapni, mikor megfelelő/"olyan" az alkalom ?!


2011. szept. 15. 18:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hello! Én is most veszek a páromnak bodyt,bár mi már 4 éve együtt vagyunk(közben össze házasodtunk)de még valahogy nem jött szóba ez a ruhadarab,én is kiváncsi leszek a reakcióra. Én is kértem róla itt véleményt nézd meg a képét. A kérdés:nők,lányok felvennétek ilyet?
2011. szept. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nekem ez annyira nem tecc (az általad kinézett), v.hogy túl sokat takar. :) B.nőmre kevésbé akarok zsákot húzni. Írod, hogy erkölcsösebb a feleséged - addig a b.nőm alakulóban van, szinte bármit ráadhatok, hiszen most kezd csajosodni, úgymond: én ugratom ki a nyuszit a bokorból...


Persze a párunk között is van (érzésem szerint) úgy 15 év korkülönbség... (írod, hogy 30-as éveitek közepén jártok);


Amúgy tegnap óta nézegettem neglizséket is, ez a kettő tetszik (ami tulajdonképpen majdnem megegyezik), és ami meg is felel annak, hogy plusz szivacsos legyen (ugye a pici cicik miatt):


[link]

[link]


A többi v.hogy nem is tetszik, nem is felel meg a követelményeknek, vagy éppen "noname"...

2011. szept. 16. 11:45
 13/18 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen nem azt írtam hogy erkölcsös hanem kicsit vissza fogottabb.Amúgy 16év a korkülönbség. azért választottam ilyet mert nekem jobban tetszik amikor takar de mégis látom a testét.
2011. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ja még annyi hogy én alkalom miatt veszem neki,(4éve leszünk együtt,most fogunk beköltözni a közös otthonunkba). És a helyedbe én a feketét venném meg.
2011. szept. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
19:12 vagyok. Semmi negatívra nem gondoltam, egyszerűen csak félreértettelek. Egyébként a másodszorra belinkeltek közül nekem a barackszínű tetszik jobban. Bár az ilyen ruhanemű másképp erotikus. Talán kicsit szolidabb.
2011. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem jól megleped ha veszel neki egy ilyent,legalábbis én biztos kellemesen meglepődnék,habár nem néznéd ki belőlelm.Biztos tetszene neki,én mondjuk csak különlegesebb alkalmakkor venném fel,de írtad hogy amúgy is szokott járkálni a házban bugyiban és melltartóban,úgyhogy szerintem hordaná gyakrabban.Személy szerint én a fehéret venném,mert nekem jobban áll a világosabb szín.Én is vékony alkatú vagyok,és kicsik a melleim.Modell szempontjából az első jobban tetszik,de ha fehérbe lenne még jobb lenne.Szerintem vegyél neki,nagyon szexi ajándék.

19,L

2011. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Újból én vagyok,most láttam a másik 2 képet.Azok is tetsznek,a te döntésed hogy ilyent veszel vagy bodyt,én minkettőnek örülnék.
2011. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hello! Na vettél valamit?
2011. szept. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!