Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vennétek egy 25 éves nőnek, ha nagyon tetszik nektek, de neki van barátja, sőt, élettársa?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem az a lány, szinte minden nap beszélünk. A barátját ismerem, az egyik legnagyobb bunkó, akivel valaha is találkoztam, mégsem valószínű, hogy érdemes rá várnom. Viszont most lesz a születésnapja, és mindenképpen venni szeretnék neki valamit és a valószínű visszautasítás ellenére elmondani, hogy mit érzek. Ilyen szituációban milyen ajándéknak örülhet esetleg?
2009. márc. 30. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon nagy csokor virágot;) Plusz kedves szavakat. Ugyan ezt csináltam én is, igaz kicsit korábban. 3 hét és együtt voltunk:) Sok sikert
2009. márc. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Kérdezőek mondom nem rossz ötlet az első válaszoló gondolata , első válaszolótól kérdezném , hogy a virágos téma előtt milyen kapcsolatban voltak (értsd beszéltetek sokat keveset semmit , láttad és odamentél 1 nagy csokor virággal h tetszik neked , magyarán beszélőviszonyban se voltataok , abban voltatok vagy már mentetek egymással erre arra is ...)
2009. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem minden nő olvad el egy csokor virágtól :)

Mit értessz azalatt, hogy a barátja a legnagyobb bunkó? Ha féltékeny, agresszív stb könnyen bajba sodorhatod a nőt egy hatalmas csokor virággal.

2009. márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el, mert ha nem szeretné a pasiját, tuti otthagyná, és inkább veled lenne! Csak kínos helyzetbe hoznád! Te magad írod, hogy "mégsem valószínű, hogy érdemes rá várnom"! Akkor hagyd és keress egy függetlent lányt aki csak veled akar lenni és inkább annak vegyél ajándékot!
2009. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket! Most azt kell eldöntenem, hogy az eszemre vagy a szívemre halgassak. Ha az eszemre, akkor azt kell csinálnom, amit az utolsó válaszoló írt. De olyan nehéz az eszére hallgatnia az embernek ilyen ügyben...
2009. márc. 31. 14:34
 6/7 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak: a te válaszodra is a zöld kezet nyomtam le, nem értem, miért nyilvánította nem hasznos válasznak. Mindenesetre köszi a választ.
2009. márc. 31. 14:37
 7/7 anonim ***** válasza:

13:59: Előtte 2 éve már jártunk, csak túl fiatalok voltunk, és vége lett, de persze tartottuk a kapcsolatot.

Kérdező: Semmi baj, nem a 100%-ra hajtok, csak arra, hogy tudjak segíteni. Sok sikert, és szép napot!

2009. ápr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!