Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Body - vennétek a b. nőnek?

Body - vennétek a b. nőnek?

Figyelt kérdés

Adott (a példa kedvéért) 2 body (ami inkább belinkelek):


- egyik - [link]

- másik - [link]


Tények:

- 19 éves a b.nőm (végzős gimis);

- 23 éves srác vagyok (normál kereset, etc.)

- kb. fél éve vagyunk egy pár...


A fentebb linkelt v.melyik body-val meglephetem-e ?


(most az árától tekintsünk el, mert vagyunk - szerencsére - olyan egzisztenciális helyzetben, hogy nem érezzük magunkat kellemetlenül az ajándék értéke miatt);


Kérédseim:

- nem bunkóság-e a részemről (az intim jellege miatt gondolom, ugyan, bár az nyilván sokat számít - élünk nemi életet és így sok mindent elmondtam ezzel kapcs.-ban);

- Ti... lányok válaszát kérem, örömmel fogadnátok-e, mint ajándék (I/N, és miért);

- egyáltalán tetszik-e (úgy ált.-ban), és ha igen, akkor melyik/miért/etc.

- v.milyen alkalomra szeretnétek kapni (szülinap, karácsony, egy éves évforduló), vagy "csak úgy", hirtelen... egyik hétvégén, mikor talizunk és előkapni, mikor megfelelő/"olyan" az alkalom ?!


2011. szept. 15. 18:35
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

S még annyi lemaradt - talán nem elhagyolható -, hogy a páromnak viszonylag kis mellei vannak (70A);


Szépen állna rajta, megfelelően esztétikus lenne ?

(a belinkelt body-k mind vannak ebben a méretben, plusz szivacsos/párnás, ami előnyös az esetében);


Természetesen én imádom a pici cicikkel együtt is, de nem akarom kényes szituba hozni, hogy emiatt ne vegye fel.

Egyébként a "mezei" push up melltartókkal (ugye plusz szivacs/párna azokban is), nagyon szép mellei vannak, különösen a testalkata miatt... Tehát, vélemények ?

2011. szept. 15. 18:43
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy bunkóság, hiszen jó ideje jártok, éltek nemi életet. Szerintem a "csak úgy, hirtelen" a jobb, hiszen az erotika nem csak a különleges alkalmak velejárója lehet. Ja, és a fekete a tuti. Az sokkal dögösebb.

17/l

(Persze az más tészta, hogy mi a barátnőd véleménye.)

2011. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a rendes melltartóban sem érzi magát kényelmetlenül, akkor ebben sem lehet rá oka.

(Az előző.)

2011. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igen, a feketére gondoltam én is - viszonylag barna, a szolitól (am' télen is jár alkalmanként), így gondolom az szebb ilyenkor.


Ill. a vékonyka alkatára is inkább a fekete előnyösebb (a sötét szín kicsinyít, ugye) - talán kevésbé mutatna furán a mellein is. (amúgy 167cm és 47kg)


A csak úgy (sz'tem is) inkább jobb ötlet. Amit mondasz, egyrészt... ill., ha mégsem sülne el annyira jól, akkor nem maradna rossz emlék. Maximum nem lesz szuper sem... :)


Melltartó... nos: imád strandra járni, pancsolni, és előttem se rejtegette, hogy mekkora van (v. épp nincs);

Persze akarna nagyobbat, legalább egy B-t, de úgy ált.-ban realista, belátó, vagy hogy is mondjam, hmm - elfogadja magát olyannak, amilyen... és örül, hogy nekem tetszik...


Amúgy mit gondolsz, gondoltok ?


Egyszeri alkalmas ruha, amit nem sűrőn veszünk elő a későbbiekben, vagy pedig Ti lányok hordanátok v.milyen rotációs elv alapján gyakrabban is ?


Nekem pl. ez [ [link] ] inkább bejön.

Pl. este, mikor együtt vagyunk... a flangáláshoz a szobában/lakásban használnátok ? (máskor egész jól elvan az aktuális tangában és melltartóban, ezt pl. helyettesíti véleményetek szerint) ?

2011. szept. 15. 19:04
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha olyan munkahelyem lenne, hordanám akár a hétköznapokban is. (Bár nem tudom, mennyire kényelmes. Még nem viseltem ilyesmit.) Iskolában ugye ez nem igazán kivitelezhető. Otthon...na megfogtál. Azt nem tudom. Talán ha kérnék tőlem...Szerintem érdeklődd meg a barátnődnél, ha odaadtad neki, és a reakciója pozitív.
2011. szept. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Jujjj...STOP!


Milyen munkahely, milyen iskola ? Remélem nem v.mi burkolt negatív megjegyzés volt... (mint pl. h. ribancos/qrvas);


Csak és kizárólag az együtt töltött (privát-szféra) kellemesebb hangulata miatt venném.


Bízva abban, hogy még nőiesebben érezné magát - mostaninál is magabiztosabb lenne, ha együtt vagyunk (és ált.-ban is). A minimális önértékelési "zavarán" (remélem) oldanék, és persze mindennek jótékony hatását én is élvezhetném (mind közvetlenül látványban, mind közvetetten azáltal, hogy még felszabadultabb lenne a köztünk lévő kapcsolat).

2011. szept. 15. 19:30
 7/18 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó ötlet, biztos neki is tetszeni fog. nekem bejönne ha ilyennel lepne meg a szerelmem:) ja, és nekem a fehér jobban tetszik. barna bőrön jobban is néz ki:) de igazából mind a két body gyönyörű, te ismered az ízlését a barátnődnek. :)
2011. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ja, és azért is jó ötlet, mert ha látja hogy mennyire felizgat, ha rajta van, akkor az dob az önbizalmán is
2011. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, részemről nem dobna fel a dolog. Az ilyen cuccokkal semmi bajom, de jobb szeretem magamnak megvenni. Ha véletlen nem tetszene neki, úgyse mondaná el, nem szeretne megsérteni, szóval felvenné tuti, de nem lenne olyan. Lehet ő épp egy teljesen másmilyen vörös szalagos váltoratot akar.

Alkalomra semmiképp, azért elég vicces, mikor szomszédnéni meg mindeki megkérdezi, hogy na marika, mit kaptál a bélától? jaj rozi néni egy szexi csipkés fekete hancúrruhát. :D családi ebédnél se rossz topic. :D

Illetve nem nagyon vennék neki ilyen cuccokat, amíg nem magára mos, anyuci lehet nem venné szívesen a szennyesben. :D Bár családja válogatja persze.

Felvenni... felvenném, de ezek nem épp olyan cuccok, amiket egész napos hordásra terveztek, kezdve ott, hogy bármi, ami nem 100% pamut, kiváló a gombásodáshoz, az meg azért ront a dolgon. Ezeket ágyba tervezték, nem irodába vagy tesiórára. :D

2011. szept. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nos, a b.nőmet - amennyire ismerem, és remélem eléggé - feldobná, azt hiszem... viszonylag nyitott az ilyesmi dolgokra. Úgy ált.-ban a fehérneműben elég igényes, csinos... sanszos, hogy egy body-t is "like"-olna.


Puhatolóztam amúgy, hogy mennyire is bevállalós... viszont nem szerettem volna lebukni, így csak annyira mertem közelíteni, hogy felvenne-e pl. strandon tanga alsós bikinit.


Ez talán elég merész, és bár eddig még nem hordott - nem zárkózott el a dologtól, s ugyan meglepődött a kérdésen, viszont sz'tem imponált neki, hogy miket "kérek", s mire bátorítom. (szvsz tetszik neki, hogy a "rosszra" csábítom); :D


Viszont jogos az egyik felvetés. Mi van, ha úgy ált.-ban tetszik neki, de pont az nem, amit én választanék neki.

(ugyan, ha ennyire ellenkezik az ízlésünk, az talán már régen rossz, ha pedig csak kicsit tér el, az még belefér);


Hmm - v.hogy, ügyesen, ki kellene faggatnom erről... de akkor meg egy időre kilőve, mint ajándéklehetőség, ha azt akarom, hogy igazán meglepje. :(


A v.milyen alkalomra is kilőve... igaza van a hozzászólónak. :) Marad a spontán, csak úgy!


Attól viszont, hogy anyukája mit gondol, nem kell törődni.

Nagyon fiatalos, minden téren. "Jó arc, mondhatni tökéletes anyós." - ha van ilyen. :)


Egyébként jogos, a pamut higiénikusabb lenne, csak olyan anyagból nem készítenek szexis darabot - "sajnos".


Vagy inkább lepjem meg inkább egy neglizsével ?

Vélemények ??? pro/kontra egy body-val szemben ???

2011. szept. 15. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!