Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen gyakran cseréltek bugyit?

Milyen gyakran cseréltek bugyit?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 19:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
63%
az enyém nem betétdíjas
2011. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
81%

Este lefürdök, tiszta bugyit veszek fel. Reggel megint fürdök, és megint tiszta bugyi.


Egyébként sokmindenre el tudnám cserélgetni a bugyijaimat.

2011. szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Csizmi ***** válasza:
81%
ILYEN EGY HÜLYE KÉRDÉST!!Te milyen gyakran évente?!
2011. szept. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
60%
Mindig amikor leveszem megszaglászom ha úgy találom cserélem.Valamikor naponta ,valamikor pedig 2-3 naponta.
2011. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
60%
Heti 2x
2012. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
naponta...persze...miféle kérdés ez? :DD
2013. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Értem már miért van ennyi "hüvelygombám lehet? mert viszket a sunám!" kérdés az oldalon.

Na akkor szaglásszátok tovább a bugyitokat!

2013. márc. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer cserélem a bugyimat naponta. ESte fürdés után a kényelmes, alvós nagyibugyimat veszem fel, reggel zuhanyzás után jöhet a szexi - de pamut! - franciabugyi, csipkeszegéllyel. Egyszer-kétszer volt, hogy nem zuhanyoztam reggel, így az este felvett nagyibugyi maradt rajtam, de nem éreztem jól magam aznap. Illetve mindig olyankor történik valami az emberrel és tiszta ciki, hogy egy komplett tank takarja a hátsó fertályomat. Mint például legutóbb, mikor kórházba kerültem - oké, olyankor nem az számít - de úgy le voltam már reggelre gyengülve, hogy nem volt erőm sem zuhanyozni, sem bugyit váltani, csak magamra kaptam - jobban mondva a pizsi felé - egy melegítőnadrágot és elmentem az orvoshoz, aki egyből kórházba utalt. Na ott meg mikor le kellett vetkőzni... Jajj nem tudtam, hogy a közel negyven fokos láztól ég-e a pofám annyira, vagy a nagyibugyitól :D :D
2016. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!