Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen gyakran cseréltek...

Milyen gyakran cseréltek ágyneműt? Merre van a gombos része?

Figyelt kérdés

sziasztok! vicces, de az én családomban az ágynemű gombos része fölülre kerül (magyarázat: nehogy leszakadjon a gomb, ha beleakad a láb), míg a párom családjában fordítva szokás (a lábnál van a gombos rész), mert szerintük így a jobb.

nekem tök mindegy, jót nevetek rajta, de érdekesnek találtam, milyen különböző szokások lehetnek ilyen téren is. Nálatok hogy szokás? És milyen gyakran húzzátok át az ágyneműt?

Köszi, ha írtok!


2010. okt. 30. 11:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én 2-3 hetente, és alul van a gombos rész :)
2010. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nekünk is lent..lábvégénél legyen a gomb

mikor felül van fejnél nem kellemes arra ébredni hogy a hajad rátekeredik a gombra.

2010. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lábtól, mert zavar a gomb. Én csak akkor cserélem, ha ránézek, s úgy látom, ráfér. Vag yúgy jön ki a mosás, hoyg van kapacitás rá.
2010. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A gomb alul van.Kb. havonta cserélem az ágyneműt.
2010. okt. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi kb 1 havonta mossuk az össz ágyneműt, de nyáron 2 hetente kb... rohadtul izzadok. Én a gombot a lábam felől szoktam rakni de ha épp fordítva van akk nem kelek fel azért h megfordítsam :D
2010. okt. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hetente. A gombos resz lentre valo. Nem akad bele a lab.
2010. okt. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én utálom a gombos ágyneműt, annyit forgok, hogy teljesen bele tudok gabalyodni, akár alul van, akár felül. Ezért jó ideje csak cipzárasat veszek, az sokkal jobb és mindegy is, hogy rakom, ahogy éppan jön.

Milyen gyakran mossuk.. igény szerint. Nyáron max. 2-3 naponta, télen 2-3 hetente.

2010. okt. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. okt. 30. 16:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Havonta cseréljük kb. és a barátom írózik, ha hozzáér a gombhoz ezért csak a lábánál lehet, de a cipzárt se szereti, ezért az is csak alul, nekem teljesen mindegy.
2010. okt. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor mosom ha büdi, vagy foltos,betegség után,max.3hétig.

Gomb alul,hosszú a hajam.

2010. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!