Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manga style nőknek? Van ilyen?

Halibel kérdése:

Manga style nőknek? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Ilyen a manga style: [link]
2011. aug. 31. 12:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

én 22 éves létemre is nézem,pedig vannak barátaim,nem vagyok egy zárkózott tipus.:)

miért tiltotta meg anyukád?igaz sok erőszakos,morbid anime van,de van sok aranyos,tanulságos,romantikus is.

bocsi az off-ért!

2011. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
narutót néztem :) nem tudom, de ő sose szerette, szerinte ezért epilepsziás sok japán gyerek, meg rengeteg pszichológus rosszat írt róla... :( a háttérképem Gaara volt ( a kedvencem), és elszörnyedt, h nincs szeme ( pedig van csak körülötte fekete), azt mondtam, h csak narutót néztem, pedig van még bleach, inuyasha, vampire knight, soul eater, deltora quest, D.Gray-man... de majd 18 évesen úgyis nézni fogom, és a gyerekeim is. ha akarják. én nem szabok majd meg nekik ilyeneket, ha meg karja nénzni pl a fűrészt, nézze, és majd ha egy hónapig be lesz sz@rva, megtanulja, hogy ne nézzen ilyeneket :)
2011. aug. 31. 15:45
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
egyet értek veled:) sok sikert!
2011. aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok :): Szerintem nem kell várnod 18 éves korodig,ahhoz hogy nézhess animét :) Anyukád biztos aggódik érted,nehogy neked is valami bajod legyen,ami természetes,de meglátod eltelik 1-2 év és 15-16 éves korodban már biztosan nézhetsz. Ajánlom az aranyos,lányos animéket amikben nincsen harc,meg ilyenek pl: Lovely Complex, Aishiteruze, Fullmoon wo sagashite, Sugo Chara,stb. Mindenesetre,ha anyukád nem szeretné ne húzd ki nála a gyufát.Legyél inkább türelmes és biztosan nézheted majd ! :))
2011. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
bocsi kijavítom: Shugo Chara :)
2011. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszönöm :) próbálkoztam pl nanával, de azok nem jönnek be:( csak az ilyen naruto-bleach féléket szeretem :) anya biztos félt :) de remélem elég lesz 1-2 év, de addig is sok rész fog kimaradni, bár gépen meg tudom nézni :) köszi:)
2011. aug. 31. 16:34
 17/18 anonim ***** válasza:

áhh én pont ezeket nézem mint te kivéve a bleach-t :D

Szerintem nincs igaza anyukádnak :D De ha a tv ben nem engedi, hogy nézhesd talán neten titokban :D

14/L

2011. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam, de kétemeletes a házunk, és a gépem lent, szobám fent :/ úgyhogy ennek is annyi, mivel nem vihetem fel :/ azért köszi :)
2011. szept. 1. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!