Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Manga style nőknek? Van ilyen?

Halibel kérdése:

Manga style nőknek? Van ilyen?

Figyelt kérdés
Ilyen a manga style: [link]
2011. aug. 31. 12:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,de sajnos még nem láttam csak férfiba :( (Szerintem a MangaStyle is ázsiai termék)> Találtam egy ázsiai divat portált,amiről lehet rendelni ruhát,de azt sem tudom,hogy Magyarországra szállít-e vagy hogy biztonságos-e. Mindenesetre nem olyan drága szerintem.Belinkelem neked itt nézelődj körbe hátha találsz valami olyan,ami a kedvedre való! :) Sok jó dolog van rajta: [link]
2011. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
asszem a new yorkerbe lehet kapni :) de köszi :)
2011. aug. 31. 12:24
 3/18 A kérdező kommentje:

Bár ezt sztem hotdhatja nő is: [link]

olyan jóóóó <3

2011. aug. 31. 12:30
 4/18 anonim ***** válasza:
Igen! :) Nekem is nagyon tetszenek,és eléggé jól beállított képek ,ahhoz hogy vegyék is az emberek :) Meg én tényleg ilyen mangás szépfiúkon tudnám elképzelni,akik kicsöppentek ebbe a világba :D Na jó nem,mert akinek van stílusa az bizonyára jól is tudja hordani :) Bár szerintem ebay-en ezeket fele annyi pénzért lehet beszerezni >.<
2011. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
és amit linkeltem szerinted felvehetném nő létemre? annyira tetszik <33 amúgy ebayon azért nem szeretném, mert egyeseknél több a szállítási díj, mint maga a termék :/
2011. aug. 31. 12:54
 6/18 anonim ***** válasza:
Nézelődj,hátha találsz olyat akinek ingyenes a szállítása,mert olyat is kilehet fogni.Sokszor még úgyis olcsóbban kijössz,hogyha a szállítási díj drágább,mint ruha. Szerintem ha megy a stílusodhoz nyugodtan felveheted, de nemtudom milyen magas vagy lehet hogy nem úgy áll rajtad mint ahogy Te elképzeled,mivel férfi szabású,és a méretei is mások. Feleslegesen meg ne adj ki 11ezret. De azt tanácsolom,hogy viseld azt amit TE szeretél és ne foglalkozz senkivel,akinek ez nem tetszik :D
2011. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszi :) ebayra beírtam, hogy manga style, és nem adott ki ilyen ruhát :/ én elég karcsú vagyok, bár nem tudom, mivel alacsony is, nem vagyok még felnőtt.de nagyon tetszik ,és nem érdekel mások véleménye ^^
2011. aug. 31. 13:08
 8/18 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy hogy : "slim coat" vagy "slim sweater" (én ezekre kerestem most rá és kiadott hasonlókat). 21$ lehet venni nagyjából már úgy ilyen hogy ingyenes a szállítás vagy akár úgy hogy szállítással együtt ennyi összesen :) Ezen kívül itt lehet hogy találsz hasonlót nőibe. Gondolom ez a "manga style" csak egy magyar elnevezés,ilyen üzleti fogás,nem márka meg stb. :)
2011. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
bocsi,hogy nem tudok érdemben hozzászólni,de muszáj leírnom,hogy nagyon nagyon jók ezek a cuccok,a barátomon simán el tudnám képzelni a legtöbbet:)
2011. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszi megnézem :) nekem nincs barátom :D 13 éves vagyok, de simán el tudnám képzelni magamon, és nem vagyok olyan átlagos öltözködésű :) nagyon szeretem japánt, az animéket is szerettem, csak anyukám megtiltotta, hogy nézzem ... na mindegy köszi :)
2011. aug. 31. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!