Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Tescoban...

Mi a véleményetek a Tescoban most pontokért vehető Fila böröndről?

Figyelt kérdés
Vett valaki ilyet?Milyen belülről?Mennyire tágas?Milyen minőségre?Megéri megvenni?
2011. aug. 28. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
A minőséggel nincs baj, csak szerintem kicsi.
2011. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
minőség valóban okés, de kicsi
2011. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem ha valaki pár napra utazik akkor tökéletes
2011. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy ez az akció pont ma jár le...
2011. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ma jár le, csak máig lehet pontokat gyűjteni. De beváltani még belehet. :D Tényleg kicsi, de rövidebb utazásra megfelel. :)
2011. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!Valoban a kedves utolsonak van igaza...:)

Nem fényképezné le valaki nekem kinyitva a belsejét?:)

Köszi ha valaki veszi a fáradtságot

2011. aug. 28. 20:16
 7/8 anonim válasza:
Én holnap szeretném megvenni. Bocsi, hogy kérdést írok, ide, de kíváncsi lennék arra, hogy mennyire kicsi? Olyan mint a szabvány kis bőrönd, vagy még annál is kisebb?
2011. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pontosan megfelel egy kézipoggyásznak, én elégedett vagyok vele. Nyáron négyszer volt megbízható repülős útitársam. Szerintem ha valaki nem hord mindennap totál más ruhát egy hétnyi cuccot simán bele lehet pakolni. (2 nadrág, 5 póló, fehérneműk, tisztálkodási szerek) A húzókája elég sok helyet elvesz, de nekem nem volt problémám vele.


Példának: én laptoppal, egy váltóruhával (hosszúnadrág, top, fehérnemű), egy kisméretű törölközővel, kis szatyornyi gyógyszerrel, fényképező, telefon, laptop töltővel és még néhány elektronikus cuccal, egy pulcsival, és egy üres hátizsákkal elfértem benne úgy, hogy még bőven fért volna bele ez-az. Check in idejére az oldaltáskámat is simán belecsaptam.

2011. szept. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!