Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Fila helyett jön a Supa...

A Fila helyett jön a Supa invázió?

Figyelt kérdés

Nyár elején nem volt cipőm, ezért pesten elugrottam a XIV. ker.-be a kínai piacra venni cipőt. Vettem egy magasszárú deszkatalpú cipőt 3500 Ft-ért. SUPA a neve, nem Supra.

Egész nyáron azt használtam, de aztán vettem egy Nike cipőt, nekem nem is nagyon tetszett az a cipő, mert nem a stílusom, meg ki is nőttem, meg szerintem elég gagyin nézett ki. Egyébként az ország közepén vidéken lakom, nem pesti vagyok, és itt ahol járok gimibe, egyik nap azt veszem észre, hogy a fél iskola SUPA cipőben vereti. Mellesleg pesten egy emberen nem láttam egész nyáron olyan cipőt mint nekem, most viszont mindenkinek ilyen van. Szerintetek? xD


2011. nov. 9. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
figyelj, az utángyártott - márkás cuccok amikől te is beszélsz szintén proliszimbólumok..tudod Nika, Addides, amint írtad SUPA stb
2011. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja csak nem illik a képbe a Fila.
2011. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk olyat ritkán látni, általában megveszik az emberek az eredetit. De a Supa cipő most rohadt elterjedt lett, pedig szerintem nem annyira kedvel márka a Supra, mint mondjuk a converse, adidas vagy nike. Egyébként én amikor vettem a cipőt, a márkáját nem is néztem, utána vettem észre. :D
2011. nov. 9. 18:20
 4/9 A kérdező kommentje:
A Filát azért vették mert olcsó volt a tesco-ba. Supa-t meg azért vesznek, mert a halál tudja, de ha mindenkinek Supa cipője lesz, ami ugye Supra koppintás, akkor tuti, hogy abból is nagy téma lesz, de lehet, hogy ez csak az én iskolámban van. :)
2011. nov. 9. 18:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Supa? Nem lehet, hogy lekopott egy R betű? Sose hallottam még ilyet, hogy SUPA...
2011. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert sok embert nem érdekel a márka, és nem azzal van elfoglalva hogy ez vajon minek lehet a "koppintása" hanem egyszerűen csak megveszi mert tetszik neki, meg mert olcsó:)
2011. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Annyira unalmas ez az "ennyi emberen láttam, meg annyin". B*szki, akkor csináltass egyedit, amiből csak neked, csak egy párt csinálnak. XD


Nem mindenki teheti meg, hogy 30 ezer forintos cipőt vegyen, de őszintén... kit érdekel? Az csak egy cipő.

2011. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem azért mondtam mert zavarna, csak eddig egy emberen se volt, és most pedig rohadtul elterjedt.
2011. nov. 9. 20:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos olyan jó a stílusod hogy téged koppintanak:P
2011. nov. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!