Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért mondják a szőke nőre...

Miért mondják a szőke nőre hogy szőke agyilag?

Figyelt kérdés
miért alakult ki ..?
2008. márc. 7. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Tapasztalat.
2008. márc. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg a festett szőkék szőkék agyilag. Szerintem azért mert a festett szőke pi.csák, azok tényleg elég hülyék. De amúgy én is szőke vagyok (gyárilag), és okos :)))) :P
2008. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

nem minden festett szőke hülye, van akinek ez a haj áll jól és befesti

én természetes szőke vagyok, de egy lámpának több esze van mint nekem

2008. márc. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egyszer valaki kitalálta (szőke nős viccek), talán egy ismert szőke hölgy inteligencia hányadosa alapján, a azóta terjedhetett így el. Én egyébként középszőke vagyok, festékkel még világosítok rajta, igen, azért, mert ez a szín jobban áll, mint más sötétebb színek. Azt hiszem ez észbeli képességeimen nem változtatott. Ahogy ismerünk rendkívül buta sötéthajú nőket (és férfiakat), úgy vannak szőke és nagyon okosak is egyaránt. Egyébként én megfigyeltem, hogy pont azok az emberkék csámcsomnak a szőkenős vicceken nagy élvezettel, akik egyébként nem igazán villoghatnak átlagon felüli tudásukkal.
2008. márc. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A második választ adónak pl. jó humora lehet, és egyáltalán nem lehet olyan buta, amilyennek képzeli magát.
2008. márc. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Azért a jó humorérzék nemegyenlő okosság.

Amúgy a festettszőke olyan nem természetes,- műnő kinézetű. Amolyan optikai tuningként használják a hajfestéket, éppúgy mint a szilikont, a műkörmöt, a műszempillát, stb,stb....

Aki igazán jó nő annak ezekre nincs szüksége, őt akkoris észreveszik a férfiak, ha semmi műdolog nincs rajta, a csúnyácskáknak viszont szüksége van ezekre a "trükkökre", hogy egy valamirevaló pasit össze tudjanak szedni. Férfitársaim! melyik autót választanátok: egy agyontuningolt Daciát, vagy egy gyári Ferrarit?

(Régebben én is bedőltem ilyen trükknek, de piás voltam, meg sötét volt. Reggel olyan hirtelen sürgős dolgom lett, és le kellett lépnem)

:-)

Azótta egyáltalán nem szempont nálam a hajszín, sőt inkább negatívum a szőke haj.

2008. márc. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ez tetszik :)
2008. márc. 12. 11:00
 8/17 anonim ***** válasza:
33%
szerintem abuta cicababák ősidők óta festik a hajukat szőkére,és ezért alakult ki,de ma már azt hiszik a gyárira értik. :)
2008. márc. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
persze tisztelet a kivételnek vannak okos nők is szőkék, és pláza cicák!
2008. márc. 12. 17:57
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nahát okos férfiember! A nők legnagyobb része festi valamilyen színnek a haját. Sokan, mert csak szeretik a változatosságot, vannak, akiknek viszonylag még korán elkezd őszülni is a haja és ezért. Tehát vagy minden nőt hülyének nézel emiatt, vagy csak azt, aki szőkére festi a haját? Mert ugye ilyen alapon mindegyik tuningolja magát.

Egyébként tudjátok, hogy a szőke nőnek miért kék-zöld a köldöke körül? - Mert vannak szőke férfiak is!

2008. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!