Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke melírt szeretnék, mit...

Szőke melírt szeretnék, mit mondjak neki, hogy megengedje?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy 14 éves lány vagyok. Nagyon szeretnék alapból középbarna hajamba néhány szőke csíkot, olyasmire gondoltam, mint ez [link]


A helyzet az, hogy tavaly próbálkoztam anyánál, de nem engedte meg, én meg nem akarom a tudta nélkül megcsinálni. :S Szerintetek hogyan mondjam el neki, hogy nem azért szeretnék szőke hajat, mert 'ribancos' akarok lenni vagy mert 'elvárják' tőlem a barátaim, hanem azért, mert egyszerűen nagyon tetszik, és ki szeretném próbálni?


2010. jún. 16. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Légy vele őszinte, szerintem mondd neki azt, amit ide leírtál.
2010. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Esetleg olyan porral nem lehetne megcsinálni? Azt kilehet mosni a hajadból,kikopik fokozatosan.
2010. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a barátnőm már próbálta magának szőkítőporral, de meg sem látszott a haján... egyáltalán. ezek a színezők szőkében nem jók. :(
2010. jún. 16. 14:10
 4/10 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok még! Szerintem egy 14 éves lánynak már meg lehetne engedni a melírozást, nem? ...
2010. jún. 16. 14:11
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Második vagyok...

Szerintem is megengedhetné anyukád.Osztálytársamnak van egy 12 éves testvére(lány) és neki is van,de az övé gusztustalan.

2010. jún. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Nekem ugyanigy néz ki a melirom a hajamban mint a képen :O

Ee nem én vagyok.

Egyébként én is meglepődtem, de igazából anyum ajánlotta, meg a fodrászom, hogy nekem jól állna a melir és én is akartam. és igy lett :)

Remélem sikerül rávenned ;)!

Sok sikert!

12/L

2010. jún. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szia!:)

én is 14 éves lány vagyok és nekem is melírozva van...mindenkinek ajánlom, sokat dobott rajtam :D mondd neki azt amit leírtál..sok szerencsét:D

2010. jún. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy nem ez volt a kérdés,de szerintem azért nem engedi mert egészségtelen.Én sem tartom helyesnek ilyen korán ennyi tincset befestetni.Ismerősöm is festette ilyen idős korában és már alig van haja. : /

A barátnőm kiszőkítette...igaz az sem valami egészséges de jobb ^_^


Szerintem valahogy így:Anya!Tavaly nem engedted,de most nem próbálhatnám ki?

meg ilyenek.xD

2010. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 14 éves vagyok és full szőke már egy éve..

Szerencse,hogy anyának nem kellett könyörögni,mert egyből mondta "ha szeretnél..."

Szerintem ugyanazt amit ide leírtál mondd el neki őszintén,és biztos beadja a derekát:)

Sok szerencsét!

2010. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, majd megírom, mit mondott! ;)
2010. jún. 16. 22:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!