Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Számít hogy hol veszek Nike...

Számít hogy hol veszek Nike 6. 0 ruhát, cipőt? Mennyire jó minőségűek?

Figyelt kérdés
Vettem két Nike 6.0 polót az Otherside-ban, és többen mondták rá, hogy nem jó az anyaga, ki fog nyúlni a nyaka. Nem vagyok elfogult a Nike-val, csak valamiért úgy hiszem, hogy jó márka, meg a tipikus "deszkás" márkákkal már egyszer kétszer póruljártam. Most cipőt szeretnék venni (Nike 6.0-t) a Playersroomban, de többen is mondták hogy a Nike cipőjük hamar tönkremegy, hallottam olyat hogy nem mindegy hogy veszi meg az ember, bár ha eredeti, akkor nem tudom miért lényeg hogy itt vagy ott. Van konkrétan Nike üzlet valamerre? Mert én még életemben nem láttam, csak Adidas üzletet eddig, meg ilyen "mindenest".
2011. aug. 26. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokáig jó a Nike, nekem van 11 és 9éves cipőm is.

[link] ez 1éves

következő ilyen lesz [link]

Kérdező írtam privátot

2011. aug. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Januárba vettem egy Nike 6.0-át még semmi baja, pedig sokat hordom.

1 bajom van vele, h nyikorog a talpa... Ez nem tudom miért van, de nem csak nekem. Több 6.0 tulajdonos is mondta már..

De szerintem nagyon jó cipő.

Otherside-ban (Aréna Pláza) vettem.

2011. aug. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
utolsó írtam privátot
2011. aug. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én is kb. januárban vettem,és mai napig tökéletes! :) nekem is kicsit nyikorog a talpa,de nem zavar,mert nagyon kényelmes! :) szerintem go-kerbe vedd,én is ott vettem,csak még egy jó tanács:nézdd meg jól,hogy kényelmes-e,mert nekem pl. 1 számmal nagyobb kellett,a barátnőmnek pedig 0.5-tel.
2011. aug. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is vettem egyet februárban és nagyon szeretem.:)
2011. aug. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És konkrétan Nike boltot merre találok Bp-n?
2011. aug. 31. 20:13
 7/7 zs. ***** válasza:

Szia

BP-n sajnos nem tudok boltot mondani de a neten van egy Surfdome nevű áruház ahol lehet venni 6.0-t. Én is ott vettem idén februárban kitűnő állapotba van azóta is tény hogy picit nyikorog a talpa de az mellékes (mert szinte mindegyiknek nyikorog a talpa) A Surfdome 5 fontért kiszállítja és ha akciósat veszel pár ezer forintot meg is spórolhaTSZ rajta.

2011. dec. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!