Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Háremnadrág-Neked van? Tetszik...

Háremnadrág-Neked van? Tetszik? Miért terjedt el? (pl a virágos)

Figyelt kérdés

Nekem mindig is tetszettek a háremnadrágok,most divat is a virágos,így nyugodtan hordhatom,anélkül hogy cikinek érezném magam,de azért idegesít kicsit hogy mindenkinek van...a "csőnaciőrület" után mért lett divatos egy bő,alakot nem igazán mutató ruhadarab?

Neked van?Tetszik?Szerinted jövő tavasszal és nyáron még divat lesz?


2011. aug. 19. 09:53
 1/10 anonim válasza:
Szerintem igen , nekem nagyin tetszik , mivel nem vagyok vékony ezért nekem nem áll jól a csőnaci , de nekem nem is tetszik annyira.csak háremgatyóm volt nyáron :)
2011. aug. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs, és nem is tetszik. Olyan, mint egy telesz@rt bugyogó.
2011. aug. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
tetszik mint fazon, de ez a virágos már gáz nagyon. minden útszéli cigónak ilyen van:( pedig anno én is akartam venni, mert tetszett.sajnos tucat áru lett.
2011. aug. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van,térdig ér,sima fekete,mindent kis tökéletlenséget elrejt és barátom is imádja...fogdosni.:P
2011. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Régebben akartam venni, de inkább meggondoltam magam. Ma már mindenki ezt hord, nem akarok én is beállni a sorba.

Még a végén valami plázapcsának néznek benne.

Az enyhén ülepes, virágmintás(nem a túl giccses, romás) tetszik.

2011. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem rajongok érte, olyan, mint egy pizsama. Ennek ellenére nekem is van, mert otthon kényelmes viselet (de utcára már nem bennék benne:D), ráadásul a barátom szerint nagyon szép fenekem van benne^^

Divatnak csak annyira lesz divat, mint a többi felkapott cucc, amit minden 2. lányon látsz.

2011. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiúként nekem nem tetszik,az ellenfél a cicanadrág jön be.
2011. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nincs, nem tetszik
2011. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nem túl bő, nem túl csicsás tetszik, nem lesz annyira feltűnő a nőiesség, így nem fogják annyian bámulni :D Persze csak olyan alkalmakkor, nem mindennapi használatra.
2011. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem van egy térdig érő fehér... imádom :D és a barátom is megbékélt vele :D
2011. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!