Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen a furdoruha...

Szerintetek milyen a furdoruha/alakom? Elonyos szamomra? -> KEP <-

Figyelt kérdés

Ha nem nagy keres pontozzatok 1 es 10 kozott:

- az alakomat

- a furdoruhat

- az oszhatast


Elolrol:


[link]


Hatulrol:


[link]


Mindketto:


[link]


2011. aug. 16. 17:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

a fürdőruha nem tetszik nekem, se a színe, se a fazonja, de nem áll rosszul rajtad.

alak: 10/7

fürdőruha: 10/4

összhatás: 10/7

2011. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Ami a furdoruhabol kilog az a cimke, mert a furdoruha meg uj es meg nem vagtam le rola!

Tudom, hogy ebbe ugy nez ki mintha kis mellem lenne, de amugy annyira nem kicsi (vagyis eddig mindenki aztmondta, hogy szep kerek formas melleim vannak) 80/B-s melltartot hordok vagyis csak furdoruha miatt tunik annyira kicsinek :)

Nem, nem koplalok, genetika miatt soha nem tudtam hizni akirmit eszek, akarmikor...43 kg vagyok, 158 cm es 16 eves leszek par nap mulva...

2011. aug. 16. 19:09
 13/21 anonim ***** válasza:
Ez a fürdőruha senkinek sem áll jól.Se nagymellűnek, se kismellűnek, se laposmellűnek, egyszerűen senkinek sem áll jól.Már strandon is megfigyeltem, szerintem borzalmas.
2011. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Akarki akarmit is mond ne halgass rajuk,szerintel a furdoruha nagyon vagany,nekem teccik,az alakoddal sincs semmi jo,sot tokeletes, akik azt mondjak vekony vagy biztos 200 kilosok:));)) es a melleid sem kicsik egyaltalan ,pont jok. Buszke lehetsz magadra. furdoruha: 9.50 , Alakod:9.50, osszhatas:10*:D:D
2011. aug. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenki valaszat!
2011. aug. 16. 21:12
 16/21 anonim ***** válasza:

Nekem is kb ilyen alakom van, csak én 20 éves vagyok:D

Tény, hogy lehetne nőisebb is, de ez van.

A fürdőruha tényleg jobb lenne egyszínűben, de szerintem jól áll rajtad:)

2011. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Dettó ilyen fürdőruhám van, csak más színösszeállításban. Nekem elég kicsik a melleim, de mindenki szerint tökéletes választás volt. Bár én a nyakbakötős részét levágtam róla, mert nagyon zavart.

Amúgy, hogy a kérdésedre válaszoljak, szerintem jó az alakod, a fürdőruha alap, hogy tetszik, :D És az összhatás is pontjó. :) 10, 10, 10 :)

2011. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Fú szerintem meg nagyon jó az alakod és a has... :) Mit sportolsz vagy tornázol?

Nekem tetszik ez a fürdőruha is, szerintem illik neked. Amúgy hol vetted?

Alak : 10/9 (csak a mell végett, lehetne picit nagyobb de ígyis jó)

Fürdőruha: 10/9 ( Az alsó része nem annyira tetszik)

összhatás: 10/10

2011. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik a fürdőruhád.Kb olyan alakod lehet mint nekem. Szerintem nem rossz alakod van:D

Fürdőruha: 10/10

Alak: 10/9

Összhatás: 10/9

(L/17)

2011. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Őszintén, 200 kg-tól elég messze vagyok, sőt, még a 100-tól is bőven, de nekem akkor sem tetszik az alakja, lapos, szögletes, és a lábai túl vékonyak a felsőtestéhez. Nem tehet róla, de nekem nem jön be.

A fürdőruha meg szvsz úgy sz@r, ahogy van, nem tetszik, se a szín, sem a fazon, és tényleg, mintha 3 számmal nagyobb lenne a felső.

(Itt nagyon divat, ha vmi nem tetszik a másiknak, akkor egyből biztos mert irigy... xD)

2011. aug. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!