Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fazonú koktélruha...

Breegooca kérdése:

Milyen fazonú koktélruha lenne ideális számomra?

Figyelt kérdés

Nem tudom, milyen fazonú ruha állna jól, valami tippetek nincs?

160 centi vagyok, 52 kiló, picit izmosabb alkattal, kis mellel, kerek, formás fenékkel. A combon normális méretű, a vádlim állítólag szép vékony, de mégis izmos...Amit el szeretnék valamennyire rejteni, az a kis pocakom..:P


2010. dec. 15. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:

ha a hasadat elakarod rejteni akkor ilyen: [link]

ami mell alatt kezd el bővülni, vagy mell alatt van egy ilyen "öv" féleség.

2010. dec. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jaajjj nagyon tetszik amit az első linkelt. ha a vállad és a karod is izmos, akkor esetleg vehetnél valami ilyen fazont de legyen egy pici válla/ujja, és semmiképp ne olyat ami a nyakad mögé fut fel, mint valami háromszög
2010. dec. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
2010. dec. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy fekete minivel sosem fogsz mellé, az mindig divatos, és később is használhatod...linkelek neked

[link] az első és a második sztem jól állna neked...mivel különlegesen van megoldva elöl...

2011. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link] menj erre az oldalra rá

lépj be

bal oldalon menj az estélyi ruhákra

és ott a "Mori Lee"-re

aztán ahol bal oldalt felvannak sorolva a ruhák képekben kattints kettőt lefele

és ott a 2.-at a 3.-at és a 4.-et ajánlom neked :)

2011. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link] Ha felül világos, az jó, mert nem emeli ki a kicsi melleidet, alul pedig bővebb, így elrejti a hasadat.

[link]

[link]

[link]

[link]


A linkelt ruhák nagyon tükrözik az én stílusomat, nem tudtam elvonatkoztatni, bocsi.:D:)

2011. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) a fekete minik nem rosszak, de legjobban az utolsó válaszadó fehér, masnis ruhája tetszik :)
2011. jan. 4. 09:34
 8/8 anonim ***** válasza:
2011. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!