Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy goth stílusú lány milyen...

Egy goth stílusú lány milyen lapos talpú, zárt cipőt tud felvenni, hol kaphat ilyeneket?

Figyelt kérdés

Nem hordhatok télen, ősszel sarut, balerinát, de nem szeretnék magassarkút sem (van, de nem lehetek folyton abban). Hol találhatok, és főként milyen lapos pipelőt? Köszi.

:)


2011. aug. 12. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:

nem vagyok jártas ebben a témában, nem ismerem ezt a stílust de én a Deichmann-ra tudnék gondolni..

[link]


[link]


[link]


[link]


Ezeket tudnám így hirtelen mutatni, az utolsónak van egy kis sarka, de szerintem az is jó.. :)

deichmann.hu-n találsz még

2011. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bármit ami tetszik neki, lapos, zárt és fekete. Bakancs is jó, vagy csizmák. Szerintem nézz szét a boltokban, vagy ebayen, vaterán meg hasonló helyeken. Ja és sokszor egy egyszerűnek látszó cipőt/csizmát is gothosabbá varázsolhatsz ha teszel rá valami hozzád illő díszítést, én pl. láncokat vagy színes csipkét szoktam, rögtön egyedibb lesz.
2011. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2011. aug. 13. 12:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha tudtok még küldhetnétek képet is. Köszönöm. :)
2011. aug. 14. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Amiket az első linket, ott az utolsó sztem nagyon jó:-)
2011. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

A legtöbb ilyen talpa csak szivacsos ab, eléggé könnyűek. Télre bakancs.


Honnan?

Demonia, Jajcica, Iguana Retro, Ebay, goth fesztiválok.


Esetleg vegyél egy olcsóbb cipőt és díszítsd ki régi bizsukkal, festéssel, stb.

2012. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!