Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miből áll egy 19 éves normális...

Miből áll egy 19 éves normálisan öltözködő (nem vagyok se emo, se rockker, se goth stb) lány ruhatára? Mik az alapdarabok?

Figyelt kérdés
Fogytam 25kg-ot,ezért az összes ruhámat le kell cserélnem. Kb. 100.000 Ft-ot szánnék most rá.Mik azok a darabok amik alapok,és miből mennyit kellene vennem?
2010. máj. 19. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom hogy egyre furábbakat kérdeznek ezen az oldalon...
2010. máj. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nos :) nálam ami megtalálható. :D

fehérneműk, mivel gondolom a melledből is fogytál, ahogy a fenekedből is stb..

hosszú farmer naci ( nekem ilyen rongyos tépett szűk fazon jön be.)

pár térd naci(buggyos farmer), egy rövidebb kis fekete naci

mintás pólók, trikók, hosszú ujjú felsők, átmeneti kabi,

2 doresz, 3 magassarkú,magassarkú szandál, papucs, egyiptomi szandál,balerina cipő őő most hirtelen ez jutott eszembe, jaah meg valami jó tatyót is nézz :)

2010. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lassan már jön a jóidő,ezért nyári ruhákat inkább

3-4 hosszúnadrág (szövetnadrág,farmer)

2-3 térd vagy halásznadrág

póló,ing,ezekből sosem elég


[link]

[link]



ami neked tetszik tulajdonképpen

attol hogy fogytál sokat,attol még az izlésed nemhiszem hogy változott,csak nagyobb a választék,és felvehetsz csinosabb darabokat is

2010. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

stílusos fehérneműk, tangák, csinos felsők, szép farmerok, különleges, szép pulóverek...

-Bershka

-H&M

-Pimkie

-Intimissimi

-és talán New Yorker..

Kérdezd az eladókat! :)))

2010. máj. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!