Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ennek a stílusnak a neve?...

Mi ennek a stílusnak a neve? Mutatnál erről képeket (nem sztárokról! )?

Figyelt kérdés

A nem sztárokrólt úgy érztem, hogy például facebook-ról, vagy valami hasonló helyről. :D


Bár én már ennyi idős elmúltam, de igazából nem látszik rajtam, úgyhogy inkább a 15-18 éves fiúdivat érdekelne. :D


1. farmer: [link]

2. farmer: [link]

3. farmer (ilyen képet nem találtam, úgyhogy leírom), nem hagyományos szabású, két oldalt van a varrása, és a comb részénél is van varrása, alapjában véve ugyanolyan széles az egész szára, picit az alja szűkebb. Hasonló mint ez ( [link] ) csak a varrása kicsit extrémebb. :D


óra: [link]


kardigán például itt a 2. kép :D [link]


napszemüveg ilyesmi, csak természetesen feketében: [link]


cipő ilyesmi, ennek nem tudom a pontos megnevezését :D [link]


rövid, tépettes, fölfelé vasalt haj :D


Tudnátok mutatni olyan valakit, aki hasonlóképpen öltözik? Kioktatást ha lehet, akkor nem kérek! :D esetleg ha ennek az öltözködési formának van neve, azt szívesen várom! :D


2011. aug. 11. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez olyan szedett-vedett elegánsabb és tömeg divat keveréke. Kifejezetten tetszik, elfogadnálak! ;D, de hogy hol találsz ilyet, azt nem tudom.. lookbook.nu-n látok hasonlókat.
2011. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
hé, minden 14-18 éves srác így öltözik, szétnézel az utcán, azt kész. elég szomorú.
2011. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló, köszi szépen! :D A link sajna nem működik, vagy lehet, hogy én vagyok béna... :/


Kedves 2. válaszoló, azért nem mindenki így néz ki, már meg ne haragudj... :D Mivel nekem is csak van 1-2 ilyen ruhám, de ezen kívül ugyanúgy van visszafogottabb, más stílusú ruháim is és hordom ugyanúgy őket is... :D

2011. aug. 11. 23:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
lookbook.hu..bocsi első válaszoló,hogy kijavitottam :D
2011. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi, próbáltam így is, de így meg fejlesztés alatt... :P
2011. aug. 11. 23:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem > lookbook.nu < -n is bejön. Nem értem ott miért nem és semmi baj (;
2011. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már működik! Köszönöm még egyszer! :) ;)
2011. aug. 12. 00:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Eléggé tömegcucc de amúgy ezt is egyedivé lehet tenni. A farmerok közül az első 2 tetszik, az óra egyáltalán nem mert nekem is van ilyenem de én nem ajánlanám, a szemüveg sem a legjobb szerintem, a kardigánok tetszenek, és a cipő is jó + szerintem az a cipő is jó lenne csak más színben ami a 2. farmeros képen van. A haj pedig tökéletes :) Stílusba viszont nem tudnám besorolni.

lookbook-on tényleg találsz jókat, más tippem nincs ami igazából divattal foglalkozó oldal lenne de nézelődhetsz nagy fényképmegosztós oldalakon is.

egy lookbook-ról:

[link]

kedvenc fényképes oldalam:

[link]

2011. aug. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!