Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A latex nadrág jól áll a...

A latex nadrág jól áll a ducibb lányokon is?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 17:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Láttad már Janicsák Vecát leggingsben? Én igen? Ő még kövérebb nálad! Megszólnád? Én nem! Persze Te is vmi hosszabb fazonú felsővel gondoltad, ugye?

Aki pedig azt írta hogy senkin nem áll jól, mert közönséges, annak üzenem, hogy szeretnéd, ha Te csak ennyire közönséges lennél, igaz? :D

2011. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
jó nem azért hogy most itt megsértselek, egy csomó duci sőt kövér ismerősöm nagyon csinosan fel tud öltözni én nem vagyok duci de néha irigylem őket hogy milyen jól felöltöztek stb... de most egy latex nadrág... ehh
2011. aug. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vastag a lábad, felveheted nyugodtan :) hosszú felsővel, ahogy írták.
2011. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedvesek vagytok :)
2011. aug. 10. 18:22
 15/30 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy közönséges, de nem irigységből, hanem mert ezt gondolom.
2011. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
52%

jaj hagyjuk már hogy közönséges, mert NEM az. és egyébként ostobaság hogy csak a vékony nőkön áll jól. bárkinek jól állhat csak tudni kell viselni.

és mi a közönséges benne? hát nem tudom!! ennyi erővel egy kivágott felső is közönséges!!

és kedves kérdező nyugodtan vedd fel, főleg hogyha tetszik neked és jól érzed magad benne :))csak viseld mondjuk egy hosszabb vagy a feneked közepéig érő felsővel.


19/L

2011. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Semilyen ruha nem közönséges (vannak kivételek, mint amilyeneket a qrvák hordanak), ha az illető tudja hordani. Szerintem jól fog állni, bátran vedd fel! :)
2011. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Neked szerintem jól állna^^ Ha valaki tényleg nagyon duci, azon elég ízléstelenül áll, láttam már ilyet.
2011. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Jaj, tényleg nagyon aranyosak vagytok. :) Köszönöm! Most már meg merem venni :)
2011. aug. 10. 20:07
 20/30 anonim ***** válasza:
én is duci vagyok...de a latex nadrágot én sem hordom és nem is ajánlom...inkább valami pamutosabb leggings...szerintem:)
2011. aug. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!