Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg nem viselhet egy...

Tényleg nem viselhet egy teltebb nő pántos vagy pánt nélküli felsőt?

Figyelt kérdés

Teltkarcsú vagyok, és ez idáig soha egyetlen egyszer nem viseltem pántos vagy pánt nélküli felsőt, mert azt gondoltam nem állna jól, vagy pedig ízléstelen. Úgy veszem észre, hogy nálam kövérebbek nem félnek hordani ilyesmit.. Meg aztán nyáron nem csak a karcsúaknak van melegük, a duciknak is.... amúgy meg ha már nem a nagy meleget nézzük, akkor is, hányszor volt hogy megtetszett egy felső ami ilyen, de nem mertem emiatt megvenni. Most azonban megvettem az elsőt, és néhányan be is szóltak miatta. Én jól éreztem magam benne, de azt se akarom hogy ízléstelennek tűnjek. így aztán akkor nyáron cska rövidujjú pólüt hordhatok, pánt nélkülit nem?? Csak mert ízléstelen?...

L/19


2011. aug. 9. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Kánikulában simán felveszem a spagettipántos trikót, meg bedobok mellé egy lexaromtablettát. :D

Mikor nincs ilyen meleg, akkor meg rádobok egy vékony, rövid ujjú kardigánt nyitva.

Esetleg kombinálom a kettőt, amikor "normálisan" akarok kinézni, rajtam a felső, ha csak megyek hazafelé, vagy vásárolok, akkor meg leveszem és barnulgatok. :)

2011. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem felveheted:)Itt van pár kép(:


[link]


Látod?Ők nem éppen toppot viselnek, de például miniszoknyát, vállald fel önnamagad:)


12L

2011. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha gáznak érzed magad benne annak is fogsz tűnni, ha látszik rajtad hogy magabiztos vagy és jól érzed magad a bőrödben akkor nem lesz semmi gond.

Ajánlom a magabiztosság mellé ezt:

[link]

2011. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szép a karod,akkor nyugodtan.sajnos nekem lógós,én nem szeretem mutogatni.
2011. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát nekme se szép, ez az:/ mivel eleve ha teltkarcsú vagyok és ilyet kérdezek, nem lehet vékony karom..
2011. aug. 10. 10:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam,hogy vékony a karod,ne érts félre. De az én elképzelésemben van kövér,de szép,formás felkar,és van az a lógó,szottyadt kar. De neked kell érezni,hogy zavar-e,én például nem tudom elviselni,ha kivan.
2011. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!