Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Viselhet-e férfitanár piros...

Viselhet-e férfitanár piros farmert a munkahelyén? És citromsárgát?

Figyelt kérdés
Szeretem a különleges színű farmernadrágokat, jó lenne olyan holmikban tanítani, amiben jól érzem magam.
2009. márc. 20. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Furcsán nézhetnek rád/önre az emberek, de szerintem, mindenki úgy öltözködik, ahogy akar.

(csak persze a ruha azért álljon is jól, hogy a szokatlan ne a röhejessel párosuljon)

2009. márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nyugodtan.Nekem volt olyan férfi matektanárom,aki nyáron feszülős farmer (nagyon)rövidnadrágot hordott atlétatrikóval,saruval,hosszú haja kis kontyba volt kötve...És teljesen természetes volt,nem tűnt kirívónak.ehhez képest a piros nadrág kutyafüle.Ha jólérzed magad benne,akkor simán jó.
2009. márc. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fősulin volt egy tanárom, aki rózsaszín farmerben járt (~10 éve). Enyhén dilisnek néztük, de attól még tanított.
2009. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2009. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Ne haragudj,de mostanában egy férfitanár nagyon be van zsongva ezen az oldalon :D Amikor a tanári pályát választottad,akkor gondolhattad volna,hogy egy tanárnak nem lehet bárhogy viselkednie,kinéznie.Példát kell mutatnod a gyerekeknek,akiket tanítasz,és persze a piros farmer nem rossz példa,de egy tanár tükrözze már azt,hogy ő egy komoly személy...amúgy meg egy citromsárga nadrág egy pasinak teljesen b_zis...úgy ahogy a fülbevaló!
2009. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Na látom, engem is leszavazott vmi nagyokos.

akkor csak nektek, csak most kifejtem rendicsek?

a nevelő tevékenység egy olyan dolog, ami egyebek közt arról szól, hogy a bájos gyermekek egyik fő nevelési helyszínén, nevezetten az iskolában egy felnőtt, érett személyiség pozitív képet alakít ki magáról és így éri el, hogy a tanuló szemében kialakuljanak az erőviszonyok. az az alapelv, hogy a tanár és a diák közt szociálisan alárendelt viszony van. ennek meg nem az a megfelelő módja, hogy a nevelő paradicsommadár módjára lehetetlen színű ruhadarabokkal és fülbevalókkal aggatja tele magát, nemtől függetlenül. legjobb esetben is csak szánalmas benyomást kelt.

az egyéniségedet éld ki suli után a parkban, vagy hétvégén a diszkóban. vagy akár rendezz a barátaiddal amatőr divatbemutatót. felelős tanárszemélyiségnek ezt nem ártana belátnia. én sem a kedvenc feszülős, fenékkiemelős csőnacimat meg a pillangós tornacsukámat szoktam felvenni a hospitálásaimhoz meg a tanítási gyakjaimhoz, pedig ezek a kedvenc darabjaim.

(egy leendő tanárnéni)

2009. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Nah engem is lepontoztak...nem baj...vélemény...hogy hasznos-e...legalább kicsit elgondolkodik a kérdező.
2009. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Hát én adtam neked 1-1 zöld mancsot, csakazértis:)
2009. márc. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!