Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Imádom a stílusát. Nektek...

Imádom a stílusát. Nektek tetszik?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 9. 09:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Wow nekem nagyon tetsziiik!<3<3<3
2011. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Képeken jól néz ki, de amikor egy ekkora ruhában leülsz a buszon, gyakorlatilag semmi nincs közted meg az ülés közt (a bugyin kívül)... És elég kényelmetlen, ha folyton arra kell figyelned, felcsúszott-e a szoknya annyira, hogy kilátszik a feneked.
2011. aug. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ez olyan hogy én pl. kocsival járok és a lány is 23 éves, lehet Ő sem buszozik.

Mondjuk ilyen kis szoknyák alá én rendes bugyit veszek fel, mert a az kilátszik, az nem akkora cink mint ha tanga lenne. Mert hát a strandon a falatnyi bikinikben még több látszik :)

Köszi a válaszokat :)

2011. aug. 9. 10:15
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön. *-*
2011. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik ez a stílus egyáltalán, a színek sem meg úgy van max 1-2 jó ruhadarab, de a legtöbbje unalmas, vagy rémes. Például a tüdőig húzott bő rövidgatya vagy szoknya nagyon előnytelen mindenkinek.
2011. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
(Ok, de étteremben is leülsz, meg bárhol. Én is csak a véleményem írom, én utálom, ha ahhoz kell igazítanom, hogyan ülök, meg hova, hogy mi van rajtam. A ruha legyen értem, nem én vagyok a báb, ami hordja a ruhát, hogy bemutathassa. Szóval én csak akkor érzem jól magam, ha a ruhám kényelmes. :)
2011. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bocs hogy beleszólok, de hol van itt egyáltalán olyan rövid szoknya? Ezek normál hosszúságúak, nem extrém rövidek egyáltalán.
2011. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó. Csak nekem nincsenek ilyen jó cuccaim, sem pénzem beszerezni ilyeneket. :(
2011. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

13:02, amik nálam már abszolút viselhetetlenek lennének:


3. sor, első kép, napszemüveges, leopárd táskás

4. sor, első, színes tunika (nadrág fölé OK, így nem)

6. sor utolsó kép

7. sor első

Aztán lejjebb a black and white elnevezésű, amelyik fotó tükrözve van, és fehér top+fekete szoknya...


Például ezek nálam bőven kimerítik az extrém rövid fogalmát.

2011. aug. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a legkevésbé sem extrém rövidek. Mert baj, hogy van akinek szép lábai vannak (pl ennek a csajnak) és nem vádliig érő nagymama szoknyát hord?
2011. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!