Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » S. O. S hogyan tudnám ötv...

S. O. S hogyan tudnám ötv özzni Miley Cyrus Amy Lee és Demi Lovato stílusát?

Figyelt kérdés
milyen darabokkal azért sos mert mindjéárt megyek vásárolni ruhákat barna a hajam kicsit duci vagyok és szép arcom van (174cm magas)
2011. ápr. 18. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Ööö... Izé...


Egyrészt, hogy fér össze Májli Cicus Amy Lee-vel? Sehogy... Szóval ezeket ne is keverd, mert röhejesen fogsz kinézni! Egy tini-goth-plázacica lenne belőled... Jujjjj >.<


Másrészt, Te magadon látod a próbafülke tükrében, hogy mi az, ami jól áll.


Harmadrészt, olyat vegyél, ami Neked tetszik, ne azt, amit mások mondanak...


Negyedrészt... Hát... Ez a "szép az arcom" nem kellett volna, mert nagyon beképzeltül hangzik... :/

2011. ápr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok beképzelt :) sőt önbizalmam sincsen egyb amyt én nagyon szeretem és vannak magán képei amin többnyire polóban és farmerban van :) és nem az a fűzős bakancsos szoknyás szettben
2011. ápr. 18. 10:20
 3/8 anonim ***** válasza:
neked kell tudnod, megfigyelsz 1-2 ruhadarabot mindhárom lányon, és azok alapján.
2011. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amy Lee nem goth, kérlek, ne sértegess minket...

Az, hogy minek próbálják felöltöztetni (kevés sikerrel), az egy dolog, de messziről nincs hozzá köze sem a csajnak sem a zenéjének. Egy szánalmas pózer, az az igazság.

2011. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok...


Akkor jó, ha nem vagy beképzelt, csak ez nagyon úgy nézett ki, így leírva :)

Hát akkor meg csináld azt, amit már valaki írt: lesd meg a ruháikat, és rakd össze magadnak, jobb tanácsom nincs...


Amy Lee pózer... Annnnnnnyira szeretem, amikor a mindigmindenkinéltöbbetésjobbantudó gothok fikáznak valakit, hogy az pózer, ez annyira röhejes! -.- Könyörgöm, mi ebben a jó...? Én goth-rocker keverék vagyok, és engem spec sosem érdekelt, hogy ki pózer, ki nem az, én arra figyelek, hogy az illető jó vagy rossz ember, bár lehet, hogy ez csak az én defektem... Szánalmas ez a pózerezés, már ne is haragudj, annyira tinifelfogás, akkor is, ha már nem vagy abban a korban...

2011. ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tyűűű, sztem figyeld meg a képeket és úgy próbálj meg hasonló ruhadarabokat keresni az üzletekben, de csak, ha tényleg tetszenek és ne azért vedd meg, mert ez menő. Mellesleg még Miley meg Demi "stílusát" el tudom képzelni, hogy ötvözöd vhogy, de, hogy ebbe még beleveszed Amyt, azt már nem igazán...
2011. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

22 évesen kétlem, hogy tini lennék. Neked viszont süt az írásodból, hogy az vagy :)

Egyébként egyvalamire jó a pózerezés: hogy elkülönítsük a szubkultúrától azokat, akik a szubkultúra külső jegyeivel és stíluselemeivel próbálják eladni magukat a nagyközönségnek, de közben halvány lila gőzük nincs róla, milyen a goth ideológia, vagy hogy mi az a Bauhaus. Erre pedig nincs jobb szó, mint a PÓZER, hiszen ezt csinálják: pózolnak a külsőségekkel hozzáillő belső tartalom nélkül.

2011. ápr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok, bocsi. :) Magyarán csak egy évvel vagyok Nálad fiatalabb... Nem tudom, írásomból miért süt az, hogy tini lennék, csak azért, mert nem azt nézem, ki pózer és ki nem az? Még mindig ott tartok, hogy ezt szánalmasnak tartom, mindenki hordja azt, ami neki tetszik, amiben jól érzi magát... De én akkor is azt nézem, ki jó és ki rossz ember... Mert lehet valaki gyönyörűen felöltözve (nem feltétlenül gothnak), ha belülről férges... És ez nem áll egyenes arányban azzal, hogy pózer, avagy sem.

Ha meg már pózerség, akkor az szerintem nem ott kezdődik, hogy valaki felöltözik valaminek, hanem, ha felöltözik annak a valaminek és mellé annak is vallja magát, pedig gőze nincs az egészről. Az, hogy valaki felvesz egy fűzőt meg egy csipkeszoknyát, még nem jelenti azt, hogy pózer, lehetséges, hogy csak az tetszik neki, és kész.

Mint korábban írtam, én goth-rocker keveréknek vallom magam, nem forgatom a Tvájnyálat, hanem helyette a Dorian Gray arcképét meg Bram Stoker Drakuláját, nincsenek fűzőim, mert nem veszem fel csak azért, mert szép, ha egyszer kényszerzubbonyként érzem magamon, nem veszek fel még csak hosszú szoknyákat sem, külsőmről - szinte - egyáltalán nem lehet megállapítani, hogy miféle-kiféle vagyok, így még mindig nem értem, miért gondolsz tininek. Ja, hogy kicsit ingerültebben válaszoltam? Megesik, szemernyit temperamentumosabb vagyok a kelleténél, de ez van.

2011. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!