Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kéne egy 15-16-17 évesnek...

Hogy kéne egy 15-16-17 évesnek öltözködnie? (lehet kép is)

Figyelt kérdés
annyi kérdés-válasz volt,hogy mi nem való ennek a korosztálynak,hát akkor mi való.
2011. júl. 28. 21:27
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:

13:18-as ismét:


A te választékos szavaiddal élve "magamutogató okádék" az aki latex nadrágot vesz fel vagy cicanadrágot. Áruld már el, hogy te mit hordasz, vagy mit tartasz jó viseletnek, de most őszintén!


Aki a kérdést tette fel, annak igaza van. A trapéznadrág ódivatú, a buggyos nadrág undorító, az ülepes nadrág szánalmas, a csőnadrág divatbirkás, a latexet a magamutogató okádékok veszik fel, a cicanadrágot dettó, a melegítő igénytelen, a pics@nadrág undorító mutogatós, a miniszoknyák p*csásak.

Két lehetőség maradt: Az egyenes szárú nadrág, és az, hogy meztelenül járjunk! Szerintem az utóbbit kedvelnék a legjobban: Nem kell rajta sokat gondolkodni, feltűnő, olcsó, mindenhez passzol! :)

2011. aug. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:

A tüllös miniszoknyák pl. jók.

Amúgy egyszer már belinkeltem...

2011. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:

És hogy mit hordok? Egy térd alatt bő farmert bakanccsal meg inggel.

18/f

2011. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim válasza:

Gyerek vagyok! Azt utálum a legjobban ha megmondják mibe kell mennem vagy nem engedik, hogy azt felvegyem(Anyum) De ha már tényleg röhejes akkor viszont már tényleg ne!


[link]

[link]

Egy ilyesmi szerintem jó


[link]

Ebből a jobb oldali cuccok



Egyébként szerintem a hosszabb pólók egy cicanacival! Nekem az a kedvencem!

2011. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
0%

"Egyébként szerintem a hosszabb pólók egy cicanacival! "


P*csa...

2011. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:

tehát: csakhogy értsem kedves utolsó...


az a gyerek, aki HOSSZABB! pólóval cicanacit vesz fel az már egy útszéli k*va?! ha még felnőtt ember felveszi az sem gáz, dehogy egy gyerek, hogy lehet k*va ettől, azt végképp nem tudok elképzelni...

2011. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
*m
2011. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
0%
Itt p*csáról volt szó, nem k*rváról. A p*csa "csak" mutogatja magát.
2011. aug. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
De az életbe már, azt mond meg, hogy mi a magamutogatás abban, hogy a combja közepétől látszik ahogy a lábára feszül egy pamut nadrág, magyarul a cicanadrág? Mit mutogat azzal? A feneke nincs ki a hosszabb póló miatt, a póló (feltételezem) a mellét és a vállát is takarja, a nadrág pedig az egész lábát.
2011. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 A kérdező kommentje:
akkor mit hordjon,hogy ne legyen p*csa? megmondanád végre?
2011. aug. 3. 22:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!