Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kéne egy 15-16-17 évesnek...

Hogy kéne egy 15-16-17 évesnek öltözködnie? (lehet kép is)

Figyelt kérdés
annyi kérdés-válasz volt,hogy mi nem való ennek a korosztálynak,hát akkor mi való.
2011. júl. 28. 21:27
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
0%

Van különbség egy márka, és egy ruha között.

Miről nem tudtatok? Cicanaci, latexgatya, csőgatya meg a többi p*csás cucc... Várom a válaszod...

2011. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen bővebb farmer,graceland-es dedzőcipő,laza pólók pulcsik.


Tőlem minden 15-16-17 éves azt hord amit akar amíg nekem az utcán nem kell látnom a kilógó nadrágtól,pólótól eltérő színű fehérneműket.Mert engem ez zavar:)

2011. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:

"Van különbség egy márka, és egy ruha között.

Miről nem tudtatok? Cicanaci, latexgatya, csőgatya meg a többi p*csás cucc... Várom a válaszod..."

A válasz írója 49%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:57



Gondolkozz már! Egyrészt, mielőtt ezek nem voltak, más volt a divat, már csak azért sem hordták. Másrészt, mielőtt ezek divatosak lettek, kb. 2007 környékén, egy mai 16 éves 12 éves volt, márcsak ezért sem hordta. Elég nagy butaságokat beszélsz. :)

2011. aug. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
0%

Tudtommal akkor is voltak olyanok, akik 16 évesek voltak. És azok 20 évesen ugyan úgy öltözködnek, mint egy 16 éves.

Különben itt mutatkozik meg a p*csaság, hogy azt veszed fel, ami épp divatos...

2011. aug. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:

De az akkori 16 évesek sem hordták a cicanacit, stb.-t, mert akkoriban nem volt divat! Nem fogod fel?! Istenem, mintha egy debilnek magyaráznék! Az, hogy valaki 20 évesen úgy öltözködik, mint egy 16 éves? Na, az már gáz. Ez a másik szélsőség.


Még hogy aki divatos, az k*rva? Are you fucking kidding me?! Te komolyan mondom, nem vagy normális. Én itt befejeztem, nem vagyunk egy intelligenciaszinten.

2011. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:

14:43-es vagyok:

A cica nadrág ugyan annyit mutat meg, mint a latex. Ha egy hosszított pólóhoz (nem rövid toppokhoz hordom) felveszem, akkor azért veszem, hogyha lehajolok ne legyen ki mindenem. Ha nem venném fel, az lenne magamutogató.


Különben meg aki trapéz nadrágot vesz fel, azt hülyének nézik, meg fuu de ócskán néz ki. Aki csőnadrágot vesz el, az divatos, azaz birka, mert megy a divat után.

Komolyan aki azt mondja, hogy ne öltözzünk divatosan, az mondja meg, hogy akkor mit vegyünk fel. Nyissuk ki a szekrényt, és ami kiesik azt vegyük fel?

2011. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:

Sokan nem követik a divatot(köztük én sem).

Ha van vmi ami megtetszik és olyan árban van megveszem ha diavat ha nem..na de azok a csajok akik pl. csak a divat miatt párducmintás rózsaszín szélű leggingset vesznek fel(ha nem az lenne a divat még le is szólnák milyen ocsmány)meg még sorolhatnám...az azért már szánalmas.

2011. aug. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
0%

"Még hogy aki divatos, az k*rva? Are you fucking kidding me?! Te komolyan mondom, nem vagy normális. Én itt befejeztem, nem vagyunk egy intelligenciaszinten."


Nem vagyunk egy intelligenciaszinten? Itt egyedül te, meg a többi hozzád hasonló p*csa a nem normális...


"A cica nadrág ugyan annyit mutat meg, mint a latex. Ha egy hosszított pólóhoz (nem rövid toppokhoz hordom) felveszem, akkor azért veszem, hogyha lehajolok ne legyen ki mindenem. Ha nem venném fel, az lenne magamutogató."


Attól függetlenül ugyan olyan magamutogató okádék...


"Különben meg aki trapéz nadrágot vesz fel, azt hülyének nézik"


Hallottál tőlem ilyet?

2011. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:
16:59 - miért nem normális? :o
2011. aug. 2. 21:18
 40/65 A kérdező kommentje:
13:18 - én is ezért tettem fel a kérdést,mer tmár nem értem,hogy akkor mit kéne hordanunk. örülök,hogy te megérted :)
2011. aug. 2. 21:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!