Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 12 éves lánynak hogy illene...

12 éves lánynak hogy illene öltözködnie?

Figyelt kérdés
szeretem a sportos ruhákat a csajosakat is de a picit fiúsak is tetszenek.Szerintem vastag egy kicsit a combom de szeretem a csőgatyát. Tudnátok mutatni pár szettet linkkel?
2010. okt. 16. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Öltözködj pont úgy, ahogy leírtad. Ne olyan ruhákban járj, amilyenekben "illik", hanem amilyenekben jól érzed magad. Persze alkalomhoz illően.
2010. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszy a választ de nem úgy értettem hanem úgy hogy mik azok a ruhák amik nem túl felnőttesek egy 12 éves lánynak ,mert láttam egy csajt és nem tudtam eldöneni hogy kisnövésű vagy csak felnőttesen öltözködik. és nekem is azért kellenének tippek ,meg összeállítások mert tetszenek a felnőttes ruhák de azt szeretném ha meg tudnák állapítani az öltözködésemből hogy körülbelül hány éves vagyok
2010. okt. 16. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Belinkelek pár képet, ami szerintem biztos jól állna neked. :)


[link]


ez nagyon kis méret de nagyobban tök csini lehet:


[link]


nadrágok:


[link]


[link]


cipőők:


[link]


[link]

2010. okt. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Végre valaki, aki a korához illően akar öltözködni, és nem idősebbnek látszani.Az előző teljesen jó linkeket küldött.

Bármit választhatsz, ami nem túl fenőttes, esetleg legyen mintás, bár manapság ez csúnyának számít, "de gyerekes"...ne hordj magassarkút, jöhetnek a színes harisnyák, persze azért óvatosan, ne öltözz szivárványnak.

2010. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszy a válaszokat sokat segítettetek .



U.i.: ha valaki tud még akkor nyugotton írjon és küldjön linkeket is :D

2010. okt. 16. 21:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Tegnap 18:30 vagyok


Majd ha találok még jó képeket akkor linkelek neked. ;)

2010. okt. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszyy!!!:D (mindenkinek)
2010. okt. 17. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

még egy pulcsit hozzáteszek az eddigi válaszokhoz :D

2010. dec. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!