Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell úgy öltözködnie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell úgy öltözködnie egy ducibb lánynak, mint egy nádszál vékony modellnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom felfogni, hogy egyáltalán hogy néznek az ilyenek tükörbe? Reálisan biztos nem látják magukat, mert ha látnák, akkor tuti nem vennének föl egy "hatalmas" vádlira csőfarmert és társaikat. Ti hogy vagytok vele? Ti nem ámuldoztok az utcán, mikor egy teltebb lányt ilyen ruhákban láttok? Azért, mert ez a divat, még nem kell a ducibbaknak is ilyen előnytelen ruhákban flangálniuk. De úgy veszem észre, hogy egyre több ilyen lány van.
2011. jan. 27. 19:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
én elég vékony vagyok, de szerintem semmi közöd hozzá, ki miben jár. törődj magaddal..
2011. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekik tetszik. Pont.
2011. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A csőfarmer vékonyít, amúgy meg az a jó, ha így öltöznek, nem bő cuccokban.
2011. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

amugy nekem sem tetszik.

van egy lány a suliban aki nagyon vastag és ilyen farmer miniszoknyában meg ilyen kockás meg csíkos (amikről tudni hogy mégjobban vastagít) harisnya. és a lába olyan mint ha egy lufi lenne amit középen összetekertek. :s

nemszoktam nekik beszőlni meg igazából nemis érdekel de amikor meglátom bántja a szemem.

2011. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

én a teltebb kategóriába tartozom, és régen én is "sátorruhákat" hordtam.... nos, azon voltak előnytelenek, mert nem elég, h duci voltam, még mellé olyan ruhákat hordtam, amik jellemtelenné, még dagadtabbakká, és teljesen öregasszonyossá tettek...több barátom is megszólt érte, hogy miért nem kezdek el divatosan, nőiesen öltözködni...elmagyarázták,hogy a sátordarabok nem takarják el az alakomat, és cseppet sem előnyösek


azóta én is magassarkút, szoknyát, harisnyát, divatos, csinos felsőket hordok, és lám...mindenki azzal támad le, hogy: De csinos vagy!/Hogy megváltoztál/Mennyit fogytál?


nem fogytam egy dekát sem...a férfiak is sokkal hamarabb észrevesznek, akkoriban szürke kisegér voltam, most meg érdekes módon válogatnom kell az udvarlók között...


egy ducibb lány miért ne öltözködhetne csinosan, divatosan? Ha neked nem tetszik, nem tetszene a kismama ruhákban sem....de akinek tetszenek a teltebb lányok, hidd el azt szeretik, ha ők is szexin öltözködnek


a viszonyítás kedvéért:170/80 vagyok

2011. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Azt ne mondjátok, h pl neki se kéne így öltöznie :)

[link]

2011. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

mi baj van ezzel képpel?

igaz jó napbarnított de nem gáz az alakja

Sőt...

2011. jan. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondom, de nem egy modellalkat, és ha az utcán jönne szembe egy ilyen testű lány, akkor legtöbben már ducinak neveznék.
2011. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ez nekem akkor sem duci

igazi NŐI test

felejtsük már el a girheseket h az a divat

2011. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ebben teljesen egyetértek, azért mutattam :)
2011. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!