Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell úgy öltözködnie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell úgy öltözködnie egy ducibb lánynak, mint egy nádszál vékony modellnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom felfogni, hogy egyáltalán hogy néznek az ilyenek tükörbe? Reálisan biztos nem látják magukat, mert ha látnák, akkor tuti nem vennének föl egy "hatalmas" vádlira csőfarmert és társaikat. Ti hogy vagytok vele? Ti nem ámuldoztok az utcán, mikor egy teltebb lányt ilyen ruhákban láttok? Azért, mert ez a divat, még nem kell a ducibbaknak is ilyen előnytelen ruhákban flangálniuk. De úgy veszem észre, hogy egyre több ilyen lány van.
2011. jan. 27. 19:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A kérdező nem azt mondta, hogy minden duci lánynak zsákban kellene járnia, ami mindent eltakar.

Természetesen a teltebb hölgyek is öltözhetnek csinosan, divatosan! De nem ugyanaz áll jól egy ducibb lánynak, mint egy vékonynak.

Egy duci lányon igen is idétlenül áll, ha ki van az egész hasa (bár ez manapság már vékony lányoknál sem divat).

Van egy ismerősöm, aki kicsit teltebb alkat. Nagyon csinosan fel lehetne öltöztetni, de olyan ruhákban ár, hogy néha tényleg rossz ránézni.

Pl. olyan nadrágot vesz fel, ami igaz, hogy teljesen összeszedi a combját és a fenekét (mivel hogy kb. 2 számmal kisebb, mint a mérete), de az összes "hurkát" felnyomja a derekára.


Tessék, ezek a hölgyek pl. nagyon csinosak:

[link]

[link]


De ez pl. egyáltalán nem előnyös:

[link]

[link] (Tudom, hogy ez torzított kép..)

[link]

2011. jan. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Direkt azért csinálják, hogy elhányd magadXD
2011. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szerintem azért csinálják, hogy ők is ezáltal vékonyabban érezzék magukat, gondolom azért mivel 'jéé, hogyha ő azt hordja és nagyon csini benne, akkor én is olyan leszek!' vagy nem tom.

Bár én is a +10 kg-osok közé tartozok, de én mindig úgy választok ruhát, hogy az előnyös legyen számomra és jól álljon, meg természetesen illjen a stílusomhoz! :DD

2012. júl. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!